reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

reklama
Witam Dziewczęta po przerwie majowej!!!!!! Ja niestety po podrózy nad morze miałam straszna historię. gdy obudziłam sie wczoraj rano wydawało mi sie, że mój brzunio jest bardzo wiotki i że cos stało się naszemu Maleństwu, naszczęście mój gin miał wczoraj dyzur i zrobił mi szybciutko badania!!!! Okazało sie, że wszystko jest w porządku, ale przepisał mi duphaston, diprophyllinum,no-spę i furagin!!!! Nie rozumiem tylko po co, jeżeli wszystko jest w porządku?????? Powiedzcie mi w ogóle, czy te tabletki są bezpieczne, bo jak narazie nie chcą mi przechodzic przez gardło!!!!!!
 
Czesc Monisiu po przerwie ;) .... duphaston i no-spe ja biore od poczatku ciazy, tzn. duphaston nadal, nos-pa sporadycznie ;)... furagin nie wiem nawet co to jest  ::) ... ale zapewne jest bezpieczne  jesli przepisal Ci to gin. :)
 
Furagin jest na infekcje układu moczowego. Nie wiem jakie może mieć działanie na dziecko. Wiem że jest on na recepte. A na ulotce nie jest napisane jak wpływać możę na ciążę ??
 
Już jestem byliśmy u rodziców i dopiero wróciłam , a zatem melduję : cesarkę muszę mieć ze względu na oczy mam bardzo du.....żą wadę wzroku więć normalny poród raczej nie wchodzi w rachubę.
 
Ja wlasnie tez sie zastanawiam jak bedzie u mnie ... hmm... ostatnio rozmawialam z moja mama ... w rodzinie jest dziedziczna cukrzyca .. ja jeszcze jej nie mam i nie jest powiedziane ze ja bede miala ;) ... powinnam raczej powiedziec gin ze jest mozliwosc zachorowania na cukrzyce ... nie chcialabym zeby pozniej byly jakies niefajne historie z tego powodu ... 
 
MoniQa - rzeczywiscie powinnas powiedziec gin,lepiej dmuchac na zimne...

Ja bylam u gina 04.05.Wyniki badan moczu dobre,wszystko dobrze,serduszko bilo,a raczej dzieciaczek tak skakal,ze lekarz nie mogl posluchac serduszka.Ale skoro byl ruchliwy,lekarz stwierdzil ,ze wszystko jest dobrze:)

Zalecen lekarz mi nie zmienil,mam lezec.22 usg i sie okaze co dalej...
 
Byłam dzis u gina:

Słyszałam serduszko 140 uderzeń na minute

reszta wszystko w porządku (głowa, plecki, brzuszek) w normie

zalecenie - dużo spacerków
 
reklama
Do góry