reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

reklama
Loja kliknij np. na moj suwaczek i otworzy Ci sie strona gdzie mozna zrobic swoj wlasny. Tam wybierasz ktory Ci sie spodoba, wpisujesz termin ostatniej miesiaczki albo termin przewidywanego porodu. Dajesz 'create ticker' i pokazuja Ci sie 3 linki w 3 oknach. Skopiuj srodkowe. Otworz 'Twoje konto' a tam 'Dane publiczne' i wklej skopiowany link do okna podpisu. Dasz rade, jak cos to pytaj!
 
Hej - dziewczyny. Powidzcie mi czy jeszcze bierzecie kwas foliowy??? Bo ja mam końcówkę opakowania i nie wiem czy kupować następne. Dodam tylko, że jednocześnie biorę Prenatal, w który też tez kwas jest. czekam na info :laugh: :laugh: :laugh:
 
Mi, podobnie jak większości dziewczyn, lekarka zaleciła po 12tc już nie brać kwasu foliowego, a rozpocząć przyjmowanie witaminek dla ciężarnych (tam już jest kwas foliowy, więc nie ma potrzeby 'dublować")
 
Ja kwas foliowy biore nadal , razem z asparginem i witamina C  ... Rudykot ... jesli bierzesz prenatal to chyba rzeczywiscie niepotrzebnie bierzesz jeszcze kwas foliowy , najlepiej jednak spytaj gin :)
 
U mnie podobnie od 12 tc biorę FEMINATAL i gin mi powiedziała że od tego czasu mam odstawić folik bo w wit dla ciężarnych jest kwas foliowy i nie ma potrzeby go powielać
 
Dokladnie jak dziewczyny pisza, ja rowniez mam zestaw witamin ciazowych, sklad jest starannie dobrany wraz z kwasem foliowym dlatego nie trzeba brac go dodatkowo. A Prenatal-to bardzo dobry zestaw witamin ;)
 
Hej :D udało mi się wstawić suwaczek - dzięki za wskazówki ;D Paulinko, Ines zgadza się mam termin na listopad - dokładnie 4 ale z powodu cesarki którą mam mieć w 38 tg bardziej identyfikuję się z pażdziernikiem niż z listopadem . A zresztą fajnie mi się z wami rozmawia
 
reklama
Do góry