reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Tak, USG 3 lub 4D to coś fantastycznego..Kurcze..ostatnie miałam w 12tc, a teraz moja gin mówi, że następne to po 20tc..teraz jest dopiero 16..a ja już się nie mogę doczekać, kiedy zobaczę maluszka..czy już duży..czy wszystko z nim dobrze.. Ech..gdyby to nie było takie drogie, już bym była pod gabinetem. Ale ciekawe czy będę aż taka cierpliwa..jeszcze tyle tygodni, przeszło miesiąc. Dużo za dlugo
 
reklama
Kasiu - a masz może zdjęcia z tego w 12tc ?? Jak masz to wklej koniecznie.
Chyba że już wkleiłaś a ja ich nie widziałam to zwracam honor :)

A kiedy dokladnie masz to drugie UDG 3D ?? Ja mam 12 czerwca w dniu przyjazdu mojego kochanego mężunia - jedziemy na nie już razem ........ ech tyle przyjemności na raz  :angel: :D
 
Ja wlasnie dzisiaj dowiedzialam sie ze w Rudzie Śląskiej jest 3D i wcale nie tak drogo kosztuje .... 180 zloty , a jesli chemy nagranie na plytce to doplacamy 20 zloty ... chyba sie skusze :)
 
tak tak, jest wklejone zdjątko, troszkę mało widać, bo słabo napełniony pęcherz, a że byliśmy z mężusiem razem, to było brzuszne. Na monitorze było widać zdecydowanie lepiej..na DVD też mamy nagrane, niesamowite przeżycie. No maluszek był jeszcze malutki..ale zawsze coś. Niestety z uwagi na koszt na kolejne USG pójdziemy na planowe (lekarka mówi że po 20 - 22 tc) wiec tak czy siak wychodzi czerwiec :(( Niby koszt niewielki (tylko 130zl z nagraniem) ale dla nas to i tak dość drogo, wiec ponadplanowego USG wcześniej to raczej nie będzie..choć zobaczymy, bo męzuś już sie upomina kiedy idziemy. Wiecie co,mi się wydawało, że to mój mężczyzna o wiele bardziej emocjonalnie podszedł i odczół to badanie (hihi, wzruszył się niesamowicie)Wiec jesli wybieracie się ze swoimi mężczyznami miejcie w zapasie paczkę husteczek (twardziele ;)tak na wszelki wypadek..No i nie wymagajcie za wiele rozmowy potem...Bo wzruszenie odbiera mowę :))

A wizytę u mojej gin mam 23 maja (ale USG robię osobno bo gin nie ma swojego)
 
Dziewczyny idę dzisiaj do ginia na USG a po ostatnich sensacjach trochę się denerwuję :-[ Trzymajcie mocno kciuki
 
Loja jak USG? Który to u Ciebie tydzień? Może zrób sobie suwaczek bo nie wiemy ile tygodni ma dzidiulka Twoja! :)
 
reklama
Hej już jestem!!!!!!!!!!!! :laugh:Dzidzia już ma 8,2cm ,i cały czas trzymała paluszek w buzi - co za cudowne przeżycie - przez te bóle niestety muszę być dalej na zwolnionku no ale trudno ;) - najważniejsze że z dzieckiem wszystko dobrze. Dzięki że trzymalyście za mnie kciuki bo denerwowałam się bardzo ;D W którym tg miałyście robione badanko przezierności karkowej?

Komputerowiec ze mnie żaden dlatego niemam jeszcze suwaczka ale postaram się coś z tym zrobić! Ines - wg miesiączki to jest 13.6 tg - wg USG - 14,1 czyli niewielka różnica. Pozdrawiam :-*
 
Do góry