reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

reklama
W Bielsku - Białej czarno - białe kosztuje 100 zł

Byłam dziś u gina - widziałam mojego "fikacza" serduszko pięknie biło a rączki i nóżki fikały :D :D
Według USG termin jest inny wcześniejszy o prawie 2 tygodnie na 4.10 ten wg @ to 17.10

Poradzcie którym sie kierować tym z @ czy tym z USG???
 
agusia z reguly usg jest najbardziej wiarygodne, ale przy regularnych @ to tesik 100% pewnosc, ja radze poczekac jak bedziesz miec kolejne usg, wtedy sie zmierzy raz jeszcze i sie okaze.

Najwazniejsze ze nadal sie miescisz w pazdziernikowych mamciach :laugh:
 
Katka, No to jest nas dwie, ja też będę miała cesarskie cięcie i też specjalnie mnie to nie cieszy. Z tym, ze ja oswajałam sie z tą myślą od 15 roku życia kiedy pani okulistka po raz pierwszy mnie w tym temacie uświadomiła. A tak marzył mi się poród rodzinny... Ale nie martw się Katka, cesarka nie jest aż tak zła- moja przyjaciółka dpoiero co miała i już po tygodniu całkiem dobrze się czuła. damy radę!
 
slonko - jakies pocieszenie jest,ze jestesmy dwie ;),a mialas juz robione wysilkowe badanie oczu?Pewnie o tym wiesz,ale w przypadku wady oczu,potrzebne jest zaswiadczenie od okulisty o tym,ze sa wskazania od cesarki.

Pozdrawiam
 
Słonko - a jaką masz wade wzroku. Ja też mam, ale zwyklą krótkowzrocznosc i się zastanawiam czy to moze mnie zakwalifikowac do cc. Mam isc do okulisty mniej więcej w polowie ciązy czyli za jakis miesiąc i wtedy się dowiem. Wolałabym rodzic siłami natury, ale nie zawsze ma się to co chce.
 
hmmm... ja sie tak wlasnie zastanawiam z tym wzrokiem  ::) .. rozniez jestem krotkowzroczna ... kiedys cos ktos mowil u mnie o poczatkach jaskry ... hę, że co ?? ze niby dziedziczne , pozniej ze pomylka , az w koncu przestalam chodzic do okulisty ;D  ... chyba pogadam z gin na temat okulisty , cc itd ;)
 
Cześć dziewczynki - wczoraj zjadłam ostatnią tabletke Duphastonu. Od dziś tylko Prenatal i Folik - tak kazał lekarz. Ciesze się, że jestem już tak daleko i nie musze brać hormonów ale jednocześnie mam obawy czy nic się nie będzie działo. Fakt, że duphaston dostałam tylko dlatego, że 2 razy poroniłam. Teraz nie było ani plamień ani nic co dawało by podstawy do niepokoju. Czuję się dobrze, nic mnie nie boli, więc może niepotrzebnie panikuję. Dziś zakończył się 14 tydzień, więc maluszek jest już duży i dzielny i da sobie radę bez Duphastou - prawda?????
Pozdrawiam - asia
 
Asiu a ile brałaś duphastonu dziennie? Pytam bo ja w pierwszej ciąży brałam i teraz też biorę i kilku lekarzy ostrzegało że duphastonu nie można odstawić z dnia na dzień tylko stopniowo zmniejszając dawkę... A tak poza tym to pewnie że będzie dobrz!!! ;D Dzidziuś duży silny i na pewno zdrowy :) Już za kilka miesięcy będziemy tulić nasze Skarby ;D
 
reklama
ines - przez pierwsze dwa tygodnie czyli 6 i 7 tydzień brałam 3 razy dziennie po jednej ale musiałam to zmienić bo miałam potworne zawroty głowy i lekarz zmniejszył mi dawke do 2 dziennie. Teraz powiedział, że mam zjeść opakowanie do końca i wiecej nie kupować. Lekarz jest pełen optymizmu, prowadził wcześniej moja ciążę (tą którą starciłam w 12 tygodniu), więc mnie zna. mam nadzieje, że nie popełnił błedu?????
 
Do góry