reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Ja też byłam dzisiaj u gina, razem z mężem i oglądaliśmy naszą Dzidziunię!!!!! Serduszko biło jak szalone, a dzidzia brykała, jakby chciała żebyśmy ją podziwiali!!!!! :laugh: Jest już duuuża i cudowna!!!! :laugh: Lekarz powiedział, że wszystko ma na miejscu i nie ma żadnych wad!!!! To najważniejsze!!!! Załozył mi dzisiaj kartę ciąży i powiedział, że wszystko jest w porządku!!!!!! Jesteśmy bardzo szczęsliwi!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
Agnieszka, Monisia...ciesze sie ze wszystko dobrze z Waszymi malenstwami, ja juz nie moge sie doczekac piatkowego usg gen........mam nadzieje ze i u nas bedzie wszystko dobrze.

Powiedzcie, ale dla mnie najlepsze momenty to kiedy sie zobaczy malenstwo na usg-ja od razu placze z radosci ::)
 
Aga, Monisia inaczej nie moglo byc jak wsztsrko w porzadku, ciesze sie bardzo :) .. a kiedy zobaczymy Wasze malenstwa :) ???

Paulina oj zebys chciala wiedziec, ja tez sie rozklejam jak widze swoje malenstwo ... co to bedzie przy porodzie ;D
 
MoniQa - miałam USG ale nie dostałam zdjęcia, ale widziałam kruszynkę fikała i skakała, machała do rodziców rączkami i nóżkami cudowny widok, ale jak widać.... zarezerwowany dla rodziców - nie dają zdjęć i można tylko opowiadać

Aż łezki same lecą do oczu, dzidzia jest zdrowa i to najważniejsze!!!!
 
Aga powiedz swojemu gin, ze koniecznie musi dac Ci zdjecie, bo ciotki na forum sie niecierpliwia, a nie chce chyba zeby banda ciezarowek wpadla mu do gabinetu  ;D :D :laugh: ;D
 
aaaa....tam.....
i tak zdecydowaliśmy z mężem że pierwsze zdjęcia w albumie maluszka to będzie z 3D
na które wybieramy sie około 20 tygodnia
i wterdy może jajeczka zobaczymy albo coś innego??
 
Witam. Jestem po wizycie u gina, wszystko ok, ale nie było USG, słyszałam za to bicie serducha maluszka, szalał co nie miara 152 uderzenia na minute!! Lekarz kazał odstawić mi folik i zacząć brac Prenatal 1 raz dziennie oraz aspargin 3 razy dziennie po 2 tabeletki. Byłam troche zakręcona i nie zapytałam lekarza, ale może któraś z Was to brała i mi powie, na co to wogóle jest i po co to mam brać, oraz czy mam wziąć tylko jedno opakowanie (50 szt.), czy mam to brać do kolejnej wizyty.
Proszę o odpowiedź
 
Agazet ja biore aspargin od poczatku ciazy :) ... to jest na serce ... potas i magnez jak sie nie myle ;) ... proponuje abys polykala go w trakcie jedzenia ( troszke pozniej mdli po nim - przynajmniej u mnie  ::) ) ;) ..a prenatal to zestaw witamin dla kobiet w ciazy :) .... a jak brac ?? oj to chyba przez caly czas ... zreszta jak skonczysz opakowanie to zadzwin do gin, napewno Ci powiem co  i jak  :)
 
reklama
No i jestem!!! ;D
A więc od początku... Krwawienie było z otarcia szyjki. Nic złego się nie stało. Pani doktor się pośmiała i powiedziała że mamy tak nie szaleć ;D ::) Ze mną i z dzidzią wszystko ok! USG nie było ale za to posłuchałysmy dizidziusia który bardzo kopał w aparacik do odsłuchiwania tętna. Serdusi 140 razy na min. Powiedziałam mojej gin że jakoś mi się zdaje że to chłopak a ona na to że wg. niej to baaaardzo prawdopodobne ;D Dostałam też książeczkę ciąży, w końcu! :)
No więc jest wszystko OK!!!! HURA ;D ;D Następna wizyta 11.05 a USG połówkowe i określanie płci 22.05 :) Już się doczekać nie mogę! ;)
 
Do góry