reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

reklama
Ja niestety, jak widać w podpisie dowiem sie pewnie dopiero za 39 dni!!! :( :( Tak bardzo już bym chciała do brzusia (tzn. do dzidziusia) po imieniu mówić!
 
Hej dziewczynki, no i jestem po USG genetycznym, zabralo to az 1godz. i 40 minut....malenstwo nie chcialo za nic pokazac karku. Dlatego mialam normalnie na brzuszku usg a potem dopochwowo. Na poczatku malenstwo lezalo a wlasciwie stalo na glowie a potem caly czas pokazywalo buzie i brzuszek. Malenstwo ma 7 cm, czyli 13,2 tc.
Wyniki bede miec okolo czawartku za tydzien, aha pobrali mi az 6 fiolek krwi, czyli jak doktorek zazartowala, ze starczy na caly okres ciazy ::)

Mam fotki, i wkleje w nastepnym tygodniu, gdyz przez te przeprowadzke nie dam rady nic tu zdzialac.

Dziewczyny rozumiem Was, ja rowniez bym chciala mowic juz po imieniu ale musze jeszcze poczekac, a kolejna wizyte mam na 9 maja.

Pozdrawiam
 
MoniQa bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, połykam tak jak radziłaś w trakcie jedzenia i narazie bez żadnych skutków ubocznych :)
pozdrawiam
 
Cze,ja dzisiaj jestem po wiycie u gina,nastepna mam na 4 maja.W najblizszy poniedzialek mam Usg.Teraz zalecil mi badanie moczu.

Wyniki badan krwi dobre.Po badaniu gienkologicznym wszystko w normie.Mam za niskie cisnienie,utrzymujace sie wymioty sa rzecza normalna.
Jutro musze isc na konsultacje do pulmnologa (w grudniu 2003 roku mialam odme pluc),ostanio pojawily mi sie znowu dusznosci,chce mi sie wkolko zemdlec,robi mi sie czarno przed oczyma.I pulmnolog ma sprawdzic czy to od moich pluc,czy np.od cisnienia.Dodatkowo ma okreslic czy po tamtym schorzeniu moge rodzic normalnie czy bedzie wskazana cesarka.Gin stwierdzil dzisiaj,ze moze sie okazac,ze bedzie konieczna ta 2 opcja.A ja mam nadzieje,ze tak nie bedzie.Wole sie sama troszke pomeczyc,niz siedziec tydzien w szpitalu i lezec plackiem w chacie...No ale zobaczymy, jutro ide do pulmnologa.

 
Wlasnie jestem po telefonie ze szpiatala, sznsa na dziecko z zespolem Downa jest u mnie 1/11700, czyli bardzo mala, ciekawa jestem co powie moja polozna kiedy wysla jej list z wynikami, bo wizyte mam na 9 maja, wiec dopiero wtedy od niej uslysze co i jak.
Ines a ty co o tych winikach sadzisz, co tobie mowili na usg genet.??
 
Katka, skarbie nie stresuj sie przez te nowine, wiem ze to nie milo cosik takiego uslyszec ale do konca ciazy jeszcze daleko i wszystko moze sie zmienic.
Pamietaj, ze my tutaj Ciebie bedziemy wspierac..... i najwazniejsze to nie stresowac sie za wczasu dla dobra swego i malenstwa :-*
 
PaulinaAnna - no juz mi troszke przeszlo i dzieki za oboetnice wspierania mnie :).Na prawde wolalabym rodzic normalnie,ale sam gin mowil mi,ze cc bedzie konieczne raczej,a pulmnolog to potwierdzil.Jeszcze dlugo do rozwiazania,wiec postaram sie o tym nie myslec.Poza tym w pon mam Usg i postaram sie juz czegos na ten temat dowiedziec.

Teraz jak ta cesarka mnie czeka,na prawde mam wielka nadziej,ze moja mama bedzie mogla wpasc do mnie choc na te 2 tygodnie i mi pomoc po porodzie.Bo jak nie,to bede lezec i kwiczec,a dzieci razem ze mna ;) U meza we wrzesniu zaczyna sie sezon,dostanie wolnego,gora 2-3 dni.O 2 tyg,mozemy sobie pomarzyc.Ale nic,zobaczymy.

Pozdrawiam
 
reklama
Katka, wszystko bedzie dobrze. Cesarka to nie koniec zycia, wierze ze rodzina pomoze Tobie w domu po porodzie.
A jak by spojrzec od drugiej strony, to bedziecie mogli sie szybciej seksowac niz po normalnym porodzie ;)
 
Do góry