reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

Ja do gina idę w piątek. Troszkę późno, ale mojego gina nie było przez dwa tyg., a nie miałam ochoty iść do innego.
 
reklama
To u nas nie liczac ciaglego niewyspania (mala spi jak aniolek caly dzien, jest wtedy przekochana i slodziutka, ale odbija sobie w nocy. Dzisiaj stekala, marudzila, wyla i zarla bez przerwy od 24:30 do 5), bolu glowy i braku czasu tez jest sielankowo :-) Krasnoludki myja gary, przynosza wode do przewijania, trzymaja mala do odbicia i nawet nie uzalaja sie nad swoim losem :-)

Za info o spiralce dziekuje :-) Zobacze jeszcze co powie moj gin na to :-) No i czy finanse nam pozwola, bo to jednak jest spory wydatek jednorazowo ;-(
 
hehe, mój też pełni swoją rolę jako tatuś znakomicie, tylko coś między nami się źle czasem dzieje...

byłam dzisiaj u ginki i wszystko ładnie się zagoiło. Do pół roku mogę odczuwać drętwienia i zgrubienia w obrębie blizny, ale i tak już wszytko czuję :)

Wiecie co, przystawiam małego do obu piersi ale prawa jest wyraźnie większa i więcej pokarmu z niej leci przy odciąganiu... Prawa to miska E a lewa to D... czy u was też jest taka asymetria?
 
Ja mam lewą większą.

Z mężusiem narazie jakoś się dogaduje, chociaż chwilami strasnzie mnei wqrza, bo oczywiście jest jeszcze komputer...

A tak na marginesie, to misia_q podziwiam ze o tej porze masz siłę do komptera siadać. Ja zasypiam o 21 i w nocy jak małego karmię to też praktycznie przez sen.
 
Nic nie powiedziała, bo jeszcze u niej nie byłam. Nie mam jak, bo to daleko, samochód we wtorekl wyjeżdza z warsztatu, ona przyjmuje tylko 3 dni w tygodniu i to wieczorem, a mąż przyszły tydzien ma do pracy na popołudnie, więc tez nie mamy jak (teściowej nie chcę prosić, bo mnie wkurzyła akcją z chrzcinami, których nie można zrobić w ich parafii, gdzie braliśmy ślub, bo będzie afera, że dziecko nam się urodziło 4 mce po slubie-CIEMNOGRÓD :mad:)

No i pojadę za 2 tygodnie. A 6 tygodni mija dzisiaj...(pokażę Maryśkę i zażądam darmowej wizyty w ramach odszkodowania za zakupione bojówki i moro koszulkę z Myszką Miki, w których będzie czadowo wyglądać ;D >:D)
 
POMYLIŁY MI SIE WĄTKI MIAŁO BYĆ W POWROCIE DO FORMY.jAK SIE USUWA POSTY :mad:

a ja jutro do solarium, paznokcie zrobie porządnie no i do CH.Nie bede kupowac, bo przeciez JESZCZE SCHUDNE ale przynajmniej zobacze co sie dzieje w modzie :) A co! :)

 
reklama
U mnie lekka asymetria cycowa byla cale zycie. Zawsze lewa mleczarnia byla lekko wieksza. Podczas nawalu bylo na odwrot ;-)
Ale teraz mala cosik woli lewego cyca i sie jakos wyrownalo ;-)
 
Do góry