reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

dytek pisze:
Dołączam do klubu większego lewego cycka- u mnie tak całe życie.

CH Targówek- także moje miejsce zakupów, najbliżej. Zacznę cię Antares tam wypatrywać  8) :)

no proszzzzzzzzzzzzzzzzzz :) okazuje sie że jest nas tutaj coraz wiecej  ;D z Ewako jesteśmy praktycznie sąsiadkami a Ty dytek gdzie sie ukrywasz? opowiadaj szybko bo trzeba sie spotkać - najlepiej w parku koło spzitala bródnowskiego.Co Ty na to?

 
reklama
Ja zaszyłam się w Ząbkach, do parku Bródnowskiego mam całkiem niedaleko- jakieś 30min. autobusem. Czyli czekamy na cieplejszą wiosnę ?
 
W Ząbkach powiadasz.... znam tam pare osób :mad: no to nie jest tak daleko :) pewnie , ze czekamy - super :) po co masz jechać autobusem - zapakujesz dzieci do wozu i jazda :) przecież masz to przecwiczone :)
 
No to super coraz wiecej nas do spacerków będzie!!!

U mnie z cycami ok (przynajmniek tak mi się wydaje, a i mąż nic nie mówi to chyba w "porzo" ;D).

I ja po wizycie. Gin zaleciła "bzykanko" od 8 tygodnia hehe, choć juz wszystko ok i wzięlam receptę na tabletki. Po nich może pojawic się plamienie i są bezpieczne dopiero po 14 dniach.
 
Antares trzymam kciuki za jutro bo jak ja sobie wymarzyłam solarkę to mała dawała czadu całe popoludnie - no i oczywiście nici. No i jeszcze moja małża spytała po co mi to >:D. Qrde za miesiąc weselicha siostry - wszystkie będą odpicowane a ja matka karmiące z podkrążonymi oczami i do tego jeszcze nic nic zjem bo menu nie chcieli ze mną uzgadniać. wrrrr
No i wcvzoraj wyszły mi szwy - nareszcie (mam nadzieję że to już koniec)
 
Karola jak to wyszły Ci szwy????

A co do solarium to bardzo polecam samoopalacze. Ja już mam dośc problemów ze skóra, swego czasu byłam "chora" i opalałam się co drugi dzień po 20 min. do tej pory mam roblemy ze skórą.....
 
Dziewczyny, ja na Bródnie mam dziadków, więc jak będę ich odwiedzać to też się spacerek piszę!! Albo jak dorwę niskopodłogowy bus to też przybędę :D

Mąż ma teraz 3 dni wolnego, więc jutro będzie odsypiał robotę, a w sobotę ja idę się poopalać, a potem pewnie jakieś dzidziusiowe zakupy, bo body mam takie ledwo ledwo, a potem takie większe. O dziwo mąż się nie może doczekać bardziej niż ja :) O, właśnie mieli na koniec tygodnia planować przelewy becikowego, może już będzie :)

Hmmm... Mi jeszcze jeden supełek został, ale tak się zamaskował, że dopiero niedawno go odkryłam, jakoś tak do środka trochę jest zawiązany.
 
Ale jaja - Bródno górą :) mało nas mało nas do pieczenia chleba :) Kto sie jeszcze zgłasza???? SUPER DZIEWCZYNY BARDZO SIE CIESZE :) my póki co czekamy na wózek - amortyzator mielismy walnięty i czekamy na zwrot z reklamacji :mad: juz jajo znosze w tym domu.

Karola :) ja jutro mam zlew, że tak brzydko powiem.jestem umówiona do solarium i po prostu wychodze.Tygrys zostaje na placu boju.I niech sobie radzi.Dzisiaj miałam iśc na jego koncert,niania umówiona a Tosia sobie ze mnie zakpiła.I siedze w domu :mad: jak jutro nie wyjde to zakwitnę.
 
reklama
Nic nie martw Antares , ja tez korzonki wiosenne w chałupie zapuszczam. Klucze do wózkarni nie dorobione, a mnie tak ciężko z Młodą i wózkiem się po schodach sturlać. Sąsiad mi pomaga, ale ile mogę chłopa fatygowac...
 
Do góry