reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
ginka zaliczona- brzuch twardy jak kamień, ale szyjka zamknięta póki co. teraz wizyty juz częściej, następna za 3 tyg i kolejne usg pod kątem blizy na macicy po cc. Oby wytzymała!!!trzymajcie kiuckasy. Nadal nie wiem czy SN czy CC. Jak dotrwam to 13 lipca na oddział i bedziemy działać. Wcześniej moja ginka idzie na 2 tyg na urlop i to mi się nie podoba:(tak, ze teraz musze nogi zaciskać do 13-go.

to widze, ze nie tylko mój gin bedzie sie urlopował nie wtedy kiedy trzeba... ja na wizyte czekam do srody, a pozniej nie wiem co zrobie! chyba oszaleje:szok::tak: bo ginsobie idzie na urlop i wraca dopiero 9 lipca a ja termin mam na 8... to w sumie zostanie mi moze jedna wizyta a bede musiala isc do jakiegoś innego?:angry::-(
 
Nasze maleństwo ma ASD :( to wada serduszka. Musimy czekac do porodu a potem dalsze badania. Starsznie ciężką mamy końcówkę tej ciąży naszej.

Przykro mi bardzo :-( Ale trzeba byc dobrej mysli, ze bedzie jeszcze wszytsko dobrze!! Po narodzinach Waszego malenstwa lekarze zrobia odpowiednie badania i podejma sluszna interwencje , tak zeby serducho bylo zdrowiutkie!!! Moze to malo pocieszajace, ale cuda sie zdarzaja. Moja siostra miala ciezka wade serca i w jej przypadku lekarze nie podjelie sie operacji. W wieku 4lat byla na kolejnej kontroli, gdzie lekarze oslupieli - tak ciezka wada nagle sama sie cofnela i nie ma po niej sladu, az do dzis!!Trzymaj sie dzielnie i duzo zdrowka dla malenstwa tak zeby bylo wszytsko w porzadku!!
 
u mnie po wizycie nawet ok, szyjka juz zmiekkła, corcia zdrowa i duza bo z obliczen wyszlo 4kg, nadal sie nie obrocila wiec jest uparta po mamusi :)
jezeli nic sie nie zmieni bede miec cesarke. Narazie jeszcze czekam :)
 
Ptaszyna- przykro mi bardzo, ale przeczytałam własnie, ze to bardzo częsta wada serca i dobrze rokująca. Mojej koleżanki synek za dwa tyg bedzie miał operacje w Zabrzu bo też ma dziurke w przegrodzie. Zaszyją i będzie ok. Trzymam kciukasy. Będzie dobrze!! Tyle ciotek jak zaciśnie pięści to nie ma mocnych!
 
Nasze maleństwo ma ASD :( to wada serduszka. Musimy czekac do porodu a potem dalsze badania. Starsznie ciężką mamy końcówkę tej ciąży naszej.

Z dwojga złego lepiej wiedzieć , niż nie wiedzieć, przynajmniej od początku będzie miało zapewnioną dobra i fachowa opiekę.
Będziemy trzyma za was kciuki!
 
Sama wada serca mnie nie przeraza (ja też miałam i u meza w rodzinie sie zdarzyła) ale ta wada którą ma mój syn często współistnieje z zespołem Downa. Nie wiem jak ja dotrwam te 7 tyg do porodu i nie zwariuję.
 
reklama
Moim zdaniem jakby Twoja dzidzia miala mieć Downa to lekarze dawno by Ci to powiedzieli, z tego co wiem to nawet po nosku lekarze potrafią powiedziec czy dziecko jest chore czy nie, poza tym wczesniej to bylo u mnie chyba ok. 12 tyg bylo takie badanie na przezierność karkową,
 
Do góry