reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Kasiulka gratuluje udanej wizyty no i czekamy na wieści co dziecię skrywa między nogami:-) mówią że ciekawość to pierwszy stopień do piekla, no ale cóż;-)
 
reklama
witam Was dziewczyny wczesnym rankiem!:-)
mam pytanie:
w którym tygodniu najlepiej robić USG połówkowe??

moja pani doktor jak bylam 4 marca na wizycie powiedziala,ze mam isc za3 lub 4 tygodnie?

zapisałam sie na 25 marca,czyli w przyszłą środę, wtedy wtedy według położnych bede miala skończonych 21 tygodni i konczący sie 22 tydzień i sie zastanawiam czy nie za wczesnie. Bo któras z Was kiedyś pisała,ze najlepiej isc jak bedzie sie mialo skończony 23 tydzień.

Czekam na Wasze opinie, Kochane, bo musialabym przełozyc to usg.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :-)
Juz jestem w domciu i ogolnie wszystko jest ok :-D Jedynie to zabic gina za jego pismo ;-) Zrobil mi taki opis ze nic z niego nie idzie odczytac :wściekła/y: Moge tylko powiedziec ze Maluda wazy 604 g i z tego co pamietam to wzrostem odpowiada 23 tc :-) Czyli jednym slowem wszystko w normie :tak::-) A co do powtornych badan moczu tez juz wsio oki :-) Pewnie laborantki cos nakrecily :-p Kolejna wizyta 2 kwietnia
 
reklama
e mamo
super że z Filipkiem jest wszystko dobrze:-)
gorzej z tą glukozą że musisz powtarzać ale niestety czasem tak bywa że w laboratoriach dochodzi do pomyłek
w grudniu jak byłam w szpitalu tak mi zrobili badanie hcg że zamiast wzrostu był 3krotny spadek i ja już miałam najgorsze myśli że z moim dzieciątkiem coś nie tak a to była tylko pomyłka:dry:

ja jeszcze nie miałam tego testu ale w szpitalu dziewczyny robiły na czczo

Antkowa
współczuję ale bądź dobrej myśli, wiele kobiet ma cukrzycę w ciąży ale dzięki diecie jakoś to przechodzą i wszystko dobrze się kończy, na pewno będziesz musiała się bardziej pilnować ale dla dzidziusia warto
Kaaasiulka, Heidi
gratuluję udanej wizyty
Juluszka
ja idę na usg dopiero 26 marca i będę wtedy miała dokładnie skończone 22 tyg
 
Do góry