reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Dzięki Dziewczynki za wsparcie! Właśnie tej diety boję się najbardziej, że zagłodzę Malutką - próbowałam trochę się podtuczyć i mimo to od początku przytyłam tylko niespełna 4 kg mimo że całe życie byłam chuda!:szok: więc jak teraz wielu tuczących rzeczy nie mogę jeść to na koniec będę wyglądała jak patyk z przyprawioną piłką lekarską :-(
Dziś na śniadanko zjadłam normalne kanapki, teraz zajrzałam do lodówki co by tu zaraz zjeść i załamka taka że prawie się poryczałam - pełna lodówka a ja dosłownie nic nie mogę z niej zjeść (poza jogurtem naturalnym)! :no:
 
Antkowa nie zalamuj sie. Postaraj sie jakos zroznicowac diete zeby nie byla nudna. Pewnie znalazlas juz przyklady w necie co mozna i powinno sie jesc przy tego typu diecie. Należy ograniczyć słodycze, soki owocowe, słodkie napoje, pieczywo, ziemniaki, kluski. Można jeść do woli warzywa, ryby, chude mięso, nabiał (ale z niską zawartością tłuszczu).
Podrzucam kilka linkow:
Cukrzyca w ciąży. Zadbaj o dietę - BabyBoom
Kafeteria - CUKRZYCA CIZARNYCH! podziel si dowiadczeniem
Cukrzyca ciężarnych | Porady Położnej
 
Antkowa dasz rade. wszystko bedzie dobrze...
a pozostalym dziewczynkom gratuluje udanych wizyt.
ja mam wizyte jutro, czyli poczatek 23 tygodnia. strsiora juz mam strasznego...
 
Matylda, dzięki za linki! :-)
w lodówce miałam wędlinę z tłuszczykiem, żółty ser i jogurty "z wkładką" np z płatkami z czekoladą...:zawstydzona/y: ale właśnie wróciłam z zakupów więc zapasy warzywne uzupełnione, dziś na obiad gulasz warzywny z kurczakiem podany z ryżem (mniam ;-)), a po zakupach zafundowałam sobie twarożek light z rzodkiewką i szczypiorkiem i z chlebkiem razowym jakimś takim specjalnym z ziarnami z pełnego przemiału (chyba najzdrowszy w całej piekarni!)
Może jednak nie będzie aż tak źle. Chociaż jak patrzyłam na te bułeczki maślane, to muślałam że mi język do nich ucieknie :-p
Raaany, nigdy w życiu tak zdrowo nie jadłam :-D
 
Matylda, dzięki za linki! :-)
w lodówce miałam wędlinę z tłuszczykiem, żółty ser i jogurty "z wkładką" np z płatkami z czekoladą...:zawstydzona/y: ale właśnie wróciłam z zakupów więc zapasy warzywne uzupełnione, dziś na obiad gulasz warzywny z kurczakiem podany z ryżem (mniam ;-)), a po zakupach zafundowałam sobie twarożek light z rzodkiewką i szczypiorkiem i z chlebkiem razowym jakimś takim specjalnym z ziarnami z pełnego przemiału (chyba najzdrowszy w całej piekarni!)
Może jednak nie będzie aż tak źle. Chociaż jak patrzyłam na te bułeczki maślane, to muślałam że mi język do nich ucieknie :-p
Raaany, nigdy w życiu tak zdrowo nie jadłam :-D

a nie mówiłam,ze to Ci tylko na zdrowie wyjdzie....
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Cześć Kobietki!
Ja dziś po wizycie, donoszę co następuje...
No więc Dzidzia sporo urosła, mamy 23 tydzień, czyli wielkością dorównała do terminu z OM. lekarz powiedział, że położone miednicowo i długo szukał co tam ma i w końcu stwerdził, że potwierdzi za miesiąc na wizycie, ale dziś z jakąs tam granicą błędu jest chłop!!!! Matko będzie sisior!! Jak się pielęgnuje takiego sisiora :szok::-D:-D:-D
cieszę się, chociaż powiedział, że nie chce szachować moimi emocjami, ale na dziś w ten sposób zaspokoił moją ciekawość. Czyli za jakieś 17 tygodni będziemy mieli małego przystojniaka w domu :biggrin2:

no chyba, że za miesiąc sisior zmieni się w cipeczkę..........:biggrin2:
 
reklama
Do góry