reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Antkowa- widze że przezywamy to samo. U mnie cukrzyce ciązową stiwerdzono tydzien temu. Przez pierwsze cztery dni prawie nic nie jadłam bo sie bałam cukru. Efekt taki, ze w moczu pojawiły się ciała ketonowe i waga spadła o 1 kg. Pani dokotor powiedziała, ze jak nadal będe spadac na wadze to dostane insuline. Tak sie wystraszyłam, że zaczęłam więcej jeść i póki co ok. Od lekarki dostałam recepte na paski na badanie ciał ketonowych w domu. Moja rada jest taka- słodycze i biały cukier jest be, reszta ok ale z umiarem. Ja zmiejszyłam poprostu wielkośc jedzonych porcjii, wyrzuciłam z jadłospisu np majonez i tłuste mleko, sosy. Chleb tylko razowy. No i jem częściej. śniadanko ok. 8.00, przekąska (np.owoce) ok 11.00, obiadek - 13.oo, kolejna przekąska ok 16.00(np. jogurt) i 19.00 kolaccja. Potem około 21.oo owoc, ewentualnie jogurt lub kubek mleka. nie powinnaś chodzic spać głodna. Wielkiego doświadczenia nie mam, ale jakbys chciała pogadać to napisz AAska76@poczta.fm
...no i nie czytam zbyt wiele w internecie. Nie ma się co zamartwiać. Słuchaj lekarza, myśl pozytywnie i bedzie ok. Ja sobie w chwili dołka popłakalam ale było mi lepiej. A teraz spadam bo musze sobie zrobić kuj i zjeśc kolacje. pa
 
Dziękuję Koteczki!
Mam nadzieję, że to się już nie zmieni i już się nie mogę doczekać zdrowego, ślicznego, różowego bobaska :-D
Emilka też ma już wbite do głowy, że Braciszek nadciąga ;-):-)
 
Lorien gratulacje parki:-)
Fela & Antkowa trzymajcie sie wszystko pójdzie ok:-)
Ja jutro do gina zmykam i zobaczymy co tam wymyśli doktorek.... Może go zmolestuję żeby podejrzał dziecie jakiej płci jest. Bo na usg mam isc za tydzień dopiero. A ja już bym chciała wiedzieć co tam we mnie siedzi.:confused:
 
juluszka – 22tydz. Ja miałam w 20tyg.i 4dni i teraz już wiem, że lepiej troszke później.Pewniejsza ocena płodu. Choc serducho jednak dopiero w 24tyg najlepiej widac. Tak mi lekarze powiedzieli i dlatego powtarzam echo serca w 24tyg.


heidi86 – suer, że wszystko w porządku !!!

Antkowa – głowa do góry , będzie dobrze , dasz rade!!!!!!!! A warzywa fajnie zrobione są naprawde super!!! Ja w ciąży jak nie zjem codziennie 0,5 kg warzyw zrobionych na patelni to to dzien stracony :tak: No, a z ryżem i kurczaczkiem to już mistrzostwo świata :-D

dosia24 – powodzenia jutro!! Trzymam kciuki

Lorien - no to będziesz miała w domu cudowną pare – córcie i synka:-D:-D
 
Dziękuję Koteczki!
Mam nadzieję, że to się już nie zmieni i już się nie mogę doczekać zdrowego, ślicznego, różowego bobaska :-D
Emilka też ma już wbite do głowy, że Braciszek nadciąga ;-):-)

Gratuluję synusia!!!:tak::tak::tak:
Powiedz proszę, Emilka nie upierała się na siostrę? U nas na początku było ciężko, ale w końcu młoda dała się przekonać do brata;-);-)
 
reklama
Lorien gratulacje parki:-)
Fela & Antkowa trzymajcie sie wszystko pójdzie ok:-)
Ja jutro do gina zmykam i zobaczymy co tam wymyśli doktorek.... Może go zmolestuję żeby podejrzał dziecie jakiej płci jest. Bo na usg mam isc za tydzień dopiero. A ja już bym chciała wiedzieć co tam we mnie siedzi.:confused:

Lorien dołączam sie do zyczeń, tylko pozazdrościć takiego trafu... fajnie miec parkę:-D

gabiaz trzymam kciuki za wizytę, moze lekarz da sie namówić na zrobienie Ci niespodzianki w postaci okreslenia płci:tak:

stopi zaryzykuje i pojde w przyszłą srodę, najwyzej bede powtarzac...:-)
 
Do góry