reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
........... Chyba faktycznie powyżej 14-tygodnia. To badanie powinno się wykonać do 14- tego, czyli do 13+6 (wg OM) i wynik badania nie powinien przekroczyć 2,5. Według mnie Twój wynik jest jak najbardziej OK :-). Ja miałam to badanie wykonanie w 13+6 wg OM i NT mojego maleństwa wyniosło 2,0.

O kurcze, a ja dzisiaj mialam USG w szpitalu (przez brzuch) i wyszlo, ze dzidzia ma CRL 7.96cm, czyli 14w0d, na jutro mam zaplanowane UGS genetyczne.
Myslicie, ze ten jeden dzien roznicy bedzie ok?

Ogolnie dzidzia szybko rosnie i co wizyta to inny termin porodu, wiec sama nie wiem jak to jest z tymi tygodniami :eek:
 
Ostatnia edycja:
veritaserum71 ja też mam dwa terminy 21.07 i 26.07 pierwsze na podstawie usg genetycznego drugie na podstawie zwykłego wywiadu lekarskiego.Pewnie gdybym poszła do trzeciego lekarza podałby jeszcze inny termin :tak:Ja już się nie mogę doczekać kiedy poznam płeć:-)
Dziewczynki jeśli możecie to rozszyfrujcie mi te skróty : Dgn.Grav. 12,4hbd(OM) 12,6hbd(USG) podejrzewam,że to jest wiek ciąży w/g usg i w/g ostatniej miesiączki ale chce się upewnić
 
veritaserum71 ja też mam dwa terminy 21.07 i 26.07 pierwsze na podstawie usg genetycznego drugie na podstawie zwykłego wywiadu lekarskiego.Pewnie gdybym poszła do trzeciego lekarza podałby jeszcze inny termin :tak:Ja już się nie mogę doczekać kiedy poznam płeć:-)

Tylko, ze ja sie obawiam, ze termin, ktory podaje USG jest bardziej (glupio napisze) prawdziwszy :zawstydzona/y: A z tego wynikalo by, iz na jutrzejsze USG genetyczne jest o 2 dni za pozno :-(

A moze to nie wazne, bo kazde dziecko rosnie inaczej i moj babel rosnie szybciej, dlatego termin coraz to blizszy? :eek: I tak naprawde jestem 13w5d w ciazy (tak jak powinnam)?
Czyli wypadalo by ze jutrzejsze USG genetyczne bedzie w osatniej chwili :confused:
 
reklama
Dzięki dziewczyny:-)veritaserum nic się nie martw nie jest za późno przecież tak naprawdę nie wyliczy się tego co do sekundy
 
Ostatnia edycja:
Do góry