reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

veritaserum71 W pierwszej ciąży, przy okazji każdego usg miałam coraz wcześniejszy termin porodu. Urodziłam dwa tygodnie po terminie wyznaczonym z usg, za to dużo bliżej terminu z OM. Tutaj nie ma reguły.
 
reklama
Śniadanie nie ma wpływu na wykrycie/nie wykrycie toksoplazmozy :-)

Większość badań robimy na czczo aby ułatwić analizę, po prostu we krwi jest mniej składników i jest łatwiej wyodrębnić to o co chodzi w analizie, i tyle...
 
Ostatnia edycja:
Komentarz lekarski do moich wyników testu PAPPa:
-ryzyko wystąpienia u płodu zespołu Downa niskie
-ryzyko wystąpienia u płodu zespołu Edwardsa niskie

Nie ma wskazań do dalszych badań diagnostycznych!!!

YES YES YES!!!
Dziś piję! A co!!!
Sokiem jabłkowym się zaleję w trupa:-p:-p:-p:-p:-p:-p
 
Komentarz lekarski do moich wyników testu PAPPa:
-ryzyko wystąpienia u płodu zespołu Downa niskie
-ryzyko wystąpienia u płodu zespołu Edwardsa niskie

Nie ma wskazań do dalszych badań diagnostycznych!!!

YES YES YES!!!
Dziś piję! A co!!!
Sokiem jabłkowym się zaleję w trupa:-p:-p:-p:-p:-p:-p

Gratuluje serdecznie :-) nie mogło być inaczej. Wypij też zdrowie wszystkich forumowiczek i naszych dzieciątek.;-)
 
reklama
Ja jak robilam badania te podstawowe w tym toxo i glukoze to mi polozna ktora mnie tam warzyla i mierzyla cisnienie to mowila ze teraz mozna na badanie przyjsc po lekkim sniadaniu byle nie na badanie glukozy bo wtedy naczczo :tak: a tak mozna cos przekosic tym bardziej mowi ze kobieta w ciazy powinna przed wyjsciem z domu zjesc lekki posilek to tyle co ja wiem :-)
e_mama Gratuluje pozytywnego wyniczku i nie szalej tak z tym soczkiem :-p he
 
Do góry