reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Droga maju już moja taka uroda ze ortografia nie jest moja mocna strona i dobrze o tym wiem,jako polonistce nie musze ci pisac jak sie taka wada nazywa.niestety bedziesz musiała to przebolec i przymknac na to oko.;-)
Fajnie ze z twoja dzidzią wszystko dobrze,szczesliwego rozwiazania.
 
reklama
Fioletowa pojsc pojde. Wizyte mam na 7 lipca. To juz we wtorek. Wiec wszystkiego sie dowiem.
Chcialam tylko podpytac, aby wczesniej sie czegos na ten temat dowiedziec ;-)
 
A kto mi może powiedzieć czy raczej opisać jak wygląda usg dopochwowe bo ja pierwszy raz będę mieć takie badanie i chciałabym wiedzieć czy trzeba się jakoś specjalnie przygotować do tego czy coś w tym stylu to moje pierwsze takie badanie więc trochę się boję
 
tutusia na usg nie musisz sie specjalnie przygotowywac,wystarczy toaleta jak przed zwykła wizyta u gina.badanie jest bezbolesne,polega na włożeniu sondy z prezerwatywa wysmarowanej żelem do pochwy,takze nie ma sie czego bac,a rozwieje twoje watpliwosci czy z dzidzia jest wszystko dobrze.podejrzewam ze u ciebie poczatek ciąży skoro to twoje pierwsze takie badanie.powodzenia:happy2:
 
maja.m80 niestety zwrócę Ci uwagę, że weszłaś na forum i od razu zaczęłaś się wyśmiewać. Troszkę nie miło.....
Może wpierw byś się przedstawiła?? Jak już chcesz być taka polonistką??!!

I bardzo proszę o spokój na wątkach.
Jak się coś komuś nie podoba to nie czytajcie swoich postów.... W ustawieniach macie opcje "
Listę Ignorowanych ".

Pozdrawiam
 
A ja znowu załamka po odebraniu wyników zakrzepowych - miało być lepiej po zastrzykach a jest gorzej - fibrynogen znowu 8,5 przy normie do 3,5 a d-dimery 2030 przy normie 500! :szok: a jeszcze 2 tyg temu było 1500 a po powtórce 1330...
I jak ja mam spokojnie podchodzić do rodzenia z takimi wynikami :-(
A brzuch dziś mam mega nisko, tak, że nawet sama to widzę...
 
dziuuula, widzę, że mamy termin na ten sam dzień. :)) U mnie prawdopodobnie będzie przenoszona ciąża. Nie mam żadnych objawów.

P.
 
Antkowa Ty to masz!!! Kurcze współczuje Ci tego stresu.... Mnie zastrzyki faktycznie pomagają choć opuchlizna nie zeszła, która miała zejść (wg. ginki)
Twój lekarz widział te wyniki??
 
DZIUUULA - mi tez wyszly leukocyty liczne bakterie i erytocyty czesciowo wylawionego w moczu. Lekarz powiedzial, ze tak moglo wyjsc , ale skierowal mnie na powoturne badanie moczu. I znow zadal pytanie czy na pewno prawidlowo pobralam mocz. A ja ze tak tak, bo przeciez mam dluga instrukcje jak to sie prawidlowo robi :tak: Zobaczymy co teraz wyjdzie :-)

ANTKOWA -dzieki za info z tym KTG (myslalm,ze dluzej sie czeka :-))
Jejku Ty to sie masz!!! Duzo zdrowka dla Ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!! I pamietam mocno trzymam kciuki za poczatek przyszlego tyg. :tak::tak:
 
reklama
Dzwoniłam do mojej ginki i powiedziała żebym aż tak się nie przejmowała, ale chyba bardziej dlatego że właściwie nic innego mi nie pozostaje... :-( Powiedziała też żebym w poniedziałek na KTG wzięła ze sobą rzeczy to pogada z ordynatorem żeby mnie zostawić na patologii. W sumie to najwyżej tydzień bym tam leżała bo jak nie urodzę do terminu to i tak będą musieli mi ten poród wywołać ze względu na cukrzycę :sorry2:
 
Do góry