reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po Wczesnym Poronieniu - Kiedy Można Znowu Się Starać?

wiem, że pisze nie tam gdzie powinnam ale Wy tutaj już raz mi pomogłyście za to dziękuje ale mam inny problem dzisiaj wkońcu dostałam wynik badania histopatologicznego w którym w opisie makroskopowym napisano że makroskopowo elementów zarodka nie stwierdzono, a przecież słyszałam serduszko na badaniu jak byłam zdignować ciąze. a rozpoznanie histopatologiczne brzmi: FRAGMENTA DECIDUAE PARTIM NECROTICAE ET SUPPURATIONE AC FRAGMENTA TROPHOBLASTI pisze tutaj bo nigzie nie moglam znalezc opisu mojego wyniku bo nie moglam rozszyfrowac polowy słów a nie wiem jak mam to interpretowac a do lekarza pojde dopiero gdzies za 3 tygodnie bo akurat ten lekarz przyjmuje tylko w środy a ja przez najbliższe dwa tygodnie bede poza miejscem zamieszkania mala delegacja z pracy i nie mam mozliwości sie z nim umowic a chcialabym to wiedziec wtedy chyba bede spokojniejsza bo teraz nie rozumiem nic bo jeszcze do wczoraj wiedzialam ze bylam w ciązy i mam zdjecie dziecka a dzisiaj z badania wychodzi ze zarodka nie bylo to co to bylo w koncu bo nie wiem a to teraz mnie meczy i dzieki z góry za pomoc
 
reklama
witaj Marta u mnie minelo poltora miesiaca po poronieniu,po drodze mialam stan zapalny jajnika teraz juz jest wszystko ok wszystko wrocilo do normy i zaczelam starania o nowe malenstwo czuje ze dzieki ponownej ciazy odzyskam wewnetrzny spokoj, bede sie czula w pelni szczesliwa...nie zapomne na pewno o mojej kruszynce ktora stracilam jednak czuje ze juz jestem gotowa na nowa ciaze i potrzebuje tego dziecka,ochlonelem po tym przykrym wydarzeniu jestem nastawiona pozytywnie i wierze ze na ciebie przyjdzie ten czas kiedy juz bedziesz czula ta gotowosc do nastepnej ciazy ta sile zeby dac zycie nowemu malenstwu a nie zawsze wyeliminowanie wszystkich zlych czynnikow o ktorych pisze jest rozwiazaniem nie mozna tak na to patrzec nigdy nie da sie przewidziec przyszlosci musisz po prostu zyc zebrac duzo sil w sobie byc dzielna i walczyc o to szczescie na ktore kazda z nas zasluguje!!!!trzymaj sie mocno zycze ci z calego serca abys wkrotce ulozyla sobie wszystko i by ci sie powodzilo jak najlepiej :)
 
i niestety nie potrafie ci pomoc odnosnie interpretaci wynikow ale musisz sie uzbroic w cierpliwosc tylko lekarz poprawnie odczyta wynik i wytlumaczy ci o co chodzi skoro slyszalas serduszko tona pewnociaza byla przeciez lekarz by sie nie pomylil w tej kwestii mysl pozyty6wnie i sie trzymaj moze akurat nic nieprawidlowego wynik nie wykazal
 
dziękuje bardzo i życze powodzenia interpretacja i tak nic mi nie powiedziala co moglo byc przyczyna straty maleństwa ale teraz juz wiem ze nie jestem sama i ze jest ktos kto moze mi pomoc chociaz wydaje mi sie ze juz sie otrząsnełam z tego wszystkiego i wiem ze nigdy o tym maleństwie nie zapomnę ale już się z tym pogodziłam że nie edzie go z nami i wiem, że trzeba iść do przodu i może niedlugo zaczne starania o nastepne ale napierw wizyta u lekarza i może jakieś badania pozdrawiam Was serdecznie
 
trszymaj sie oby tak daej,po wizycie u lekarza napisz co ci powiedzia,ja po poronieniu zrobilampodstawowe badania krwii-morfologie i ob, na osobnym watku-badania po poronieniu znajdziesz iste badan ktore mozna/powinno sie zrobic jednak po 1 poronieniu lekarze nie zalecaja zadnych badan dopiero po 2 lub3 pozdrawiam cieputko i czekam na odpowiedz :)
 
reklama
witam na moje nieszczescie lekarz do ktorego mialam sie zglosic na kontrole idzie na urlop ale pozlozna polecila mi innego twierdząc że dobrze prowadzi swoje pacjentki i powiedziala zebym sie zastanowila i dala znac w poniedzialek jej czy chce isc do niego bedzie trzymala dla mnie te miejsce bo akurat jest jescze do niego wolne jedno i sie zastanawiam ale pewnie pojde bo chce jak najszybciej sie dowiedziec czy wszystko w porzadku i czy nie ma zadnych przeciwskazan co do staran o nastepna bo teraz wiem ze to co sie stalo to nie moja wina no moze zbyt duzo stresu mialam ale juz za pozno nic nie poradze chociaz dalej kocham mojego aniolka i nigdy nie przestanego go kochac to wiem ze uzalanie sie nad soba nic mi nie pomoze tylko jeszcze pogorszy cala styuacje wiec jak wroce od lekarza napisze czego sie dowiedzialam i mam nadzieje ze dowiem sie czy nie ma zadnych przeciwskazan do dalszych staran o drugiego dzidziusia teraz juz jestem po miesiaczce wiec wiem ze zaczyna sie normalny cykl wczesniej sie troche obawialam
trzymajcie sie cieplo i jak tylko czegos sie dowiem dam znac:)
 
Do góry