reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Zonda gratulacje:-)sliczny synek;-) a do nocnego wstawania ciezko sie przyzwyczaic wiem z wlasnego doswiadczenia:-)
 
reklama
no to fakt....nikt nie obiecywal ze bedzie lekko i latwo, ale dzieciaki to sens naszego zycia i ogromna radosc!
 
Gastone- wlasnie dopiero zauwarzylam na twoim suwaczku ze bendziesz miala blizniaki. Gratuluje kochana. Ale fajne :-D Ja strasznie chcialam miec blizniaki w pierwszej ciazy (mama moja miala siostre blizniaczke wiec bylo to mozliwe, ale nie wyszlo). Teraz to pewnie bendziesz szukac nowego wozka ;-)
 
Gastone juz ma upatrzony i wybrany :-D Na naszym drugim nowym watku wlasnie odbywa sie dyskusja czy uda jej sie go dostac czy nie :-) Ja goraco wierze ze tak i bedzie pierwsza uzytkowniczka ....:-D:-D
 
reklama
no to niezle sobie dowalilas :-( a nie mozesz teraz czegos zmienic? wiem ze ja jak bralam klasy to pozniej z praca godzin nie moglam pogodzic i przenioslam jedna klase na nastepny semestr...ale to bylo hmmm, z 10 lat temu :-) Jak sie zarejestrujesz tam "u nas" do powiedz mi jaki nick bedziesz miec bo prawie wszystkie watki sa zamkniete i musze ci dac dostep zebys weszla na nasze gawedziarskie glupoty, ale to musze nick znac :-)
 
Do góry