reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

No mogla bym ale chcialam juz skonczyc w tym roku, i dlatego wzielam tyle klas zebym juz miala z glowy ale teraz to juz niewiem. Tak mysle ze moze przeniose sobie jedna klase na wakacje czy cos.
Nick to pewnie taki jak tu. Wlasnie przed chwila chcialam sie tam zarejestrowac ale prubowalam pare razy i caly czas mi pisalo ze zly ten kod wpisuje (ten taki z tymi numerkami i cyferkami) i cholera pare razy refresh zrobilam zeby mi nowy wyskoczyl i caly czas pisalo ze zly wpisuje a teraz pisze ze za duzo prob bylo i zeby sprobowala puzniej. Wiec jutro jak znajde chwile ;-)to wejde i sprubuje jeszcze raz.
 
reklama
wlasnie te kody mnie tez wkurzaja ale teraz to wszedzie trzeba je wpisaywac...dam ci odrazu dostep w takim razie na nick Dusia08?
 
a mam pytanie, nie natknelas sie moze gdzies na te valco na przecenie??? Kurde juz patrze pare dni na necie bo widzialam ze juz model 2010 wyszedl to myslalam ze te z 2009 benda przecenione ale sa tylko chyba z $50 tansze od tych nowych.
 
nie, ostatnio nie patrzylam bo jakos czasu nie mialam..stworzylam ci konto Dusia08, wejdz zmien sobie maila i haslo, tymczasowe masz 123456
 
Witam:tak:
Chciałam prosic Was o rade...dzis rozpadł mi sie mój stary wysłużony czołg;-)....wyjezdził ze mną i z Zosia 9 m-cy i pora przesiąść się na spacerówkę:eek:
Pomózcie dokonac mi wyboru ...z całej masy wózków wybrałam 2 modele. Oba wózki maja dobre opinie w necie.....
Zaznaczam jednak ze zalezalo mi na jednej raczce i wybrałam:
Wózek ZOOPER WALTZ 7,7 kg+FOLIA+TACKA+OKRYCIE+KUR (868057519) - Aukcje internetowe Allegro

lub

BABY DESIGN SPRINT 2009 WAGA 8kg! W-wa wys=0zł (913457595) - Aukcje internetowe Allegro

moze któras z Was zna te modele?
 
reklama
Witam:tak:
Chciałam prosic Was o rade...dzis rozpadł mi sie mój stary wysłużony czołg;-)....wyjezdził ze mną i z Zosia 9 m-cy i pora przesiąść się na spacerówkę:eek:
Pomózcie dokonac mi wyboru ...z całej masy wózków wybrałam 2 modele. Oba wózki maja dobre opinie w necie.....
Zaznaczam jednak ze zalezalo mi na jednej raczce i wybrałam:
Wózek ZOOPER WALTZ 7,7 kg+FOLIA+TACKA+OKRYCIE+KUR (868057519) - Aukcje internetowe Allegro

lub

BABY DESIGN SPRINT 2009 WAGA 8kg! W-wa wys=0zł (913457595) - Aukcje internetowe Allegro

moze któras z Was zna te modele?
jesli chodzi o zoopera to waltz jest akurat najslabszym wyborem wsrod tej marki i ma wiele mankamentow ktore go dyskwalifikuja u wielu matek, np. to ze jest ciezki - co jest dokuczliwe przy starszym dzieku - tutaj mamy czesto mowia ze to wozek dobry dla dziecka 4-10 mc. a nie dla starszego, amortyzacje ma minimalna bliska zeru co powoduje ze czesto wozkiem trzesie, oparcie w wozku jest dosc krotkie i nieciekawie wyprofilowane powodujac ze maluchy w nim nie siedza wygodnie tylko zjezdzaja i "wisza" ...lepszym wyborem jesli chodzi o zoopery jest hula badz twist - to tak w mojej osobistej opinii.

Tych drugich wozkow niestety nie znam kompletnie....niewiele moge doradzic natomiast jesli szukasz lekkiej spacerowki to kobietki zakochane w Waltzu czesto koncza na Peg Perego Aria OH, moze warto sie przyjrzec temu wozeczkowi?
 
Ostatnia edycja:
Do góry