reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

witam Madzia...troche sie spoznilas bo my tu takie najbardziej aktywne bylysmy caly ubiegly rok :-D
Dziewczyny a ja dzis mam wyrzuty sumienia ze tego Buzza sprzedalam kolezance a to taki straszny wozek na ktory tyle klelam...no mowie wam masakra, juz mezowi mowilam wczoraj ze trzeba bylo komus obcemu go sprzedac i miec z glowy. Teraz ona tam bidna sklina na mnie oh boy...:-(
Wystawilam swoje kolko terenowe i lacznik do buzz 4 na ebayu, ciekawe czy mi sie w ogole sprzeda, ten caly buzz sie u nas kompletnie nie przyjal, to zreszta widac po cenach, dwa lata temu kosztowal prawie tyle bo bugaboo a teraz niewiele wiecej od Graco. Normalnie szok...
 
reklama
Pati nom wlasnie najgorzej cos sprzedawac znajomym wiedzac ze to chlam:no::no::no::no: no ale moze kolezanka bedzie zadowolona...

Eve super ze idziesz na wychowawczy...a na ile idziesz??
 
Witam drogie koleżanki!
Przepraszam, że troszkę się nie odzywałam ale pewnie wiele z Was wie jak to jest miec malutkie dzieciątko w domku :tak:
25.01 urodziłam synka (3300g i 53cm) piękny i zdrowy chłopczyk. Wyszliśmy ze szpitala tydzień temu. Poród miałam przez cc. Samego zabiegu nie czułam wcale :-D było fajnie chociaz trzęsłam się jak galaretka heheh az 2 razy miałam znieczulenie robione :tak: Czar prysnął jakieś 4 godziny później :-( bolało jak cholercia a przy tym drgawki i brak powietrza - ojoj... Synka przynieśli mi dopiero po 6 godzinach od zabiegu. Ból minął ale zaraz wrócił jak tylko mi go zabrali :wściekła/y:
Następnego dnia już chodziłam :baffled: ale pewnie dziwnie wyglądałam :szok: mój m prawie nie uronił łezki. Kochany jest.
Dzisiaj już prawie opanowaliśmy do perfekcji nocne wstawanie do maluszka, co prawda wstaje co 3-4 godziny ale jednak pobudka o 1 i 4 to nie lada wyzwanie :blink:
Dziękuje wszystkim za miłe słowa otuchy "przed" - jesteście kochane. Wstawiam foteczkę jak Dawidek miał 9 dni :) Pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki dla wszystkich Mamusiek.
PICT0068.jpg
 
Zonda serdeczne gratulacje dla Was obojga!!! Dzieciatko sliczne i slodziutkie:tak: zycze wiele wytrwalosci i wspanialych momentow w byciu mamusia!
 
Witam drogie koleżanki!
Przepraszam, że troszkę się nie odzywałam ale pewnie wiele z Was wie jak to jest miec malutkie dzieciątko w domku :tak:
25.01 urodziłam synka (3300g i 53cm) piękny i zdrowy chłopczyk. Wyszliśmy ze szpitala tydzień temu. Poród miałam przez cc. Samego zabiegu nie czułam wcale :-D było fajnie chociaz trzęsłam się jak galaretka heheh az 2 razy miałam znieczulenie robione :tak: Czar prysnął jakieś 4 godziny później :-( bolało jak cholercia a przy tym drgawki i brak powietrza - ojoj... Synka przynieśli mi dopiero po 6 godzinach od zabiegu. Ból minął ale zaraz wrócił jak tylko mi go zabrali :wściekła/y:
Następnego dnia już chodziłam :baffled: ale pewnie dziwnie wyglądałam :szok: mój m prawie nie uronił łezki. Kochany jest.
Dzisiaj już prawie opanowaliśmy do perfekcji nocne wstawanie do maluszka, co prawda wstaje co 3-4 godziny ale jednak pobudka o 1 i 4 to nie lada wyzwanie :blink:
Dziękuje wszystkim za miłe słowa otuchy "przed" - jesteście kochane. Wstawiam foteczkę jak Dawidek miał 9 dni :) Pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki dla wszystkich Mamusiek.
PICT0068.jpg

Moje ogromne gratulecje!!! Mały słodziak :tak::-)... A do nocnego wstawania w końcu przywykniecie no i wiecznie nie trwa ;-)
 
reklama
Do góry