reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Witam Dziewczynki :)
Wchodzę co jakiś czas poczytac troszkę ten wątek plotkowy i czytam, czytam... i końca nie widac - produkcja pełną parą!
Weszłam tylko na chwilkę powiadomic, że jutro (spac nie mogę z wrażenia :szok: )wybieram się z samego rana do szpitala najprawdopodobniej na wtorek będę miała cięcie. Życzcie mi powodzenia, mam nadzieję, że synek urodzi się zdrowy a ja szybko wrócę do formy. Pozdrawiam serdecznie wszystkie koleżanki z wątku bez wyjątku :tak: ;-) :-)
 
reklama
Bry! Nie zaglądałam troszkę, ale jakoś forma nie ta... Właśnie mam wątpliwą "przyjemność" poznawać uroki pierwszego trymestru :baffled:...

Witam Dziewczynki :)
Wchodzę co jakiś czas poczytac troszkę ten wątek plotkowy i czytam, czytam... i końca nie widac - produkcja pełną parą!
Weszłam tylko na chwilkę powiadomic, że jutro (spac nie mogę z wrażenia :szok: )wybieram się z samego rana do szpitala najprawdopodobniej na wtorek będę miała cięcie. Życzcie mi powodzenia, mam nadzieję, że synek urodzi się zdrowy a ja szybko wrócę do formy. Pozdrawiam serdecznie wszystkie koleżanki z wątku bez wyjątku :tak: ;-) :-)

Mocno trzymam kciuki :-D i życzę Ci tego wszystkiego o czym już napisałaś :tak::tak::tak:

Pozdrawiam serdecznie, do klikania, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:sorry2:
 
Witam Dziewczynki :)
Wchodzę co jakiś czas poczytac troszkę ten wątek plotkowy i czytam, czytam... i końca nie widac - produkcja pełną parą!
Weszłam tylko na chwilkę powiadomic, że jutro (spac nie mogę z wrażenia :szok: )wybieram się z samego rana do szpitala najprawdopodobniej na wtorek będę miała cięcie. Życzcie mi powodzenia, mam nadzieję, że synek urodzi się zdrowy a ja szybko wrócę do formy. Pozdrawiam serdecznie wszystkie koleżanki z wątku bez wyjątku :tak: ;-) :-)

Zyczymy powodzenia i szybkiego powrotu do formy.

Krycha widze ze jednak cie dopadlo:tak: ja dalej w zlej formie i mam juz tego po dziurki w nosie:baffled: Ale coz.uroki ciazy.
 
Moja aktywnosc tez spadla hehe
Witam mamunie.Dzis kolejny super sen mnie dopadl.Snily mi sie wampiry cala noc hahah zjadaly ludzi a ja sie balam ze mnie zjedza.No i jeden mnie dopadl,na szczescie sie obudzilam.Musze przyznac ze sny sa super hihi
 
My trochę chorujemy (tzn. Ada już prawie zdrowa, za to ja i M mniej :-) ) poza tym bedziemy mieli pierwszego ząbka - ufff, a juz się martwiłam, że coś się nie pojawiają.
 
Witam

ja tez chora katra kicham wrrrrrrrrrrr jak ja tego nie lubie

Dzis podzwoniłam o PLUTO
Wiec cena 950zeta to bez foli przeciwdeszczowej
do tego folia 105 zeta
pałak 100zeta
oraz wkładka 140zeta razem: 1295zeta:szok: no i myslam o przesylce 50e

a w drugim : wyszlo z 1400:wściekła/y:

Teraz mam dylem wielki kupic nie kupic kupic nie kupic kupic nie lupic :-D:-D:-D

Kurde a moze jest jeszcze jaks ładna parasolka :-) dla mnie :confused:

Eve zdrówka
 
No tak z dodatkami jest.Ja pamietam jak buzza kupilam.A to spiworek,a to parasolka.Ciagle cos.Teraz tez bede zamawiac do niego folie i musze z Holandii bo nigdzie nie dostane starej folii (do strego modelu) a oni maja.
I odrazu zamowie kolko terenowe (pawimi mozesz sprzedac swoje) bo nie oplaca mi sie samej folii zamawiac bo folia kosztuje 27 e a przesylka 38 hi wiec zamowie odrazu kolko.
 
reklama
Ja jak nabywałam buzza to miałam wszystko oprócz śpiworka. Nie dokupowałam go bo Ada jeździła latem w spacerówce a teraz to gie-oska sobie pewnie coś dokupi. Właśnie ciekawe co tam u niej??
 
Do góry