reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
wiesz co tej z allegro nikt nie kupil...mi tez w nunie cos nie pasuje jakbym ja zobaczyla na zywo to inna sprawa...
Roxy to w koncu co kupujesz??
Wiesz,nuna podoba mi sie wizualnie ze względu na kółka bo ma takie inne....:sorry2: mi się nie podobaja te małe w spacerówkach:tak: Ale wydaje mi się że nic wiecej jeżeli chodzi o mnie nie ma do zaoferowania-niestety:baffled: Chociaż na prawde baaardzo mi się podoba:tak:
Na razie mam jeszcze troszkę czasu,tzn tak do kwietnia....do tej pory wygrywa Aria....ale może jeszcze coś ciekawego znajde:tak:
 
Pawimi....Wszystkiego Dobrego dla Twojego Dwulatka:tak::tak::tak::-)

Cybexy też mi się podobają...ale ja to już sama nie wiem,nie znam się na wózkach....Wy tu macie większe doświadczenie:tak:;-):-)
A ja szukam czegoś odlotowego i zarazem wygodnego dla Nadinki:-D:tak: Och....szalona jestem:sorry2::baffled:
 
roxy - dzieki :-D
no ja wozki kolekcjonuje mozna to tak nazwac, ale tez nie kupie jakiegos ktory mi nie spasuje tak w 100 %....znam ten bol wiec.
 
Hej laseczki widze ze ktos o mnie wspomina :-) o jak milo :-):-):-) tak na poczatku to WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU !!!!!!
Beakta tak nie miescil mi sie zaden ale wkoncu znalazlam ktory wszedl bez problemu do bagaznika quinni zapp - kupilam od kolezanki bo tak jakos wyprobowalam go i spodobal mi sie no i jest bardzo zwinny i praktyczny chyba wszystko to co pisala wczesniej pawimi o nim bo juz wtedy zwrocilam na niego uwage :-D wszystkie inne wozeczki sprzedalam zostal mi tylko ten jeden :-:)-(
 
reklama
Do góry