reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

tak tak
moj robciu sie tym zajal,super pwoiem ci
juz zdfjecia zmiejszam,powiem ci ze nawet foty nie oddaja uroku tych kalendarzy,ja tam w sumie jestem zadowolona i mi sie podoba mimo tego ze tanie nie byly bo 54 zl za szt
to teraz 59zł za sztukę ale to i tak mniej niż ja płaciłam za bubel paskudny, który mi przysłali z ententino
 
reklama
Iza no właśnie kurde ciuchów nie chcę bo widzę że powoli moje kg lecą w dół (pochwalę się że od połowy listopada 3 kg umknęło), buty ostatnio pokupowałam torebkę dostanę kosmetyków nie chcę i biżuterii też nie no cholera nie mam pomysłu...:confused2:
 
Iza no właśnie kurde ciuchów nie chcę bo widzę że powoli moje kg lecą w dół (pochwalę się że od połowy listopada 3 kg umknęło), buty ostatnio pokupowałam torebkę dostanę kosmetyków nie chcę i biżuterii też nie no cholera nie mam pomysłu...:confused2:
no to jak masz ciacho "K" to konieczna jest do tego ciacha jakaś bielizna....
 
Tylko to nie moje ciacho:-p Napisałam tylko że znam takie jedno powiedzmy troszkę zainteresowane ale żeby coś więcej to niekoniecznie
 
póki co znam fajne ciacho i imię na "K":-) Tylko boję się go wykorzystać hahahahaha nie no żarty, ale kurde chyba będę bała się jakiegokolwiek związku...

jakoś Ci sie nie dziwie:zawstydzona/y:
ja po tym skur...lu moim to teraz jestem tak nieufna nawet w stosunku do Radka:crazy:

powolutku z tym Panem K. a wszystko się jak ma dobrze potoczyć to tak bedzie Kochana:tak:
 
reklama
Do góry