reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

sikor nie pij tyle buuuuuuuahahahaha

dzis czuje sie i wyglądam jak kupa:baffled::oo:
po 3 piwach:szok::eek:

zero jedzenia od rana bo łagodnie mówiąc - zwracam:zawstydzona/y:
ostatecznie jadę na kleiku ryżowym Johnnego hehe

zero alku do Sylwestra

Ja Ciebie też kochana... cmok cmok.... a jak sobie mnie wyobrażałaś?

nie wiem dlaczego ale myslałam żeś blondynka (ale nie taka z kawałów pamiętaj):shocked2::-)
a tu patrzę na nk taka ładna dupeczka:-D
wiem juz bo pisałaś że farbujesz włosy, więc nie wiem jakie masz "swoje"
po kim Julek taki śliczny blondas?


Krycha rzadzisz tym tekstem w twoim podpisie:

"Nigdy nie kłóć się z Idiotą - najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"

fantastycznie pasuje do pewnej osoby, przepraszam osób;-):-D:-D
kwintesencja tego co można rzec o... wiadomo kim:tak:

gastone, Olcia, beti - dzień dobry:-)
czekamy na reszte baboli...

Olcia - skoro Twoja teściowa jest lepsza od Nowaczka to musi być juz mega super babką !!!
 
reklama
sikor pomyślałam dokładnie o tym samym....... hahahaha (tylko do innej osoby :)

a co do mojej kryski teściowej znaczy się,to złego słowa na nią powiedzieć nie moge:) ogólnie krycha zajebista jest,fakt ze nieraz nie zgadzam sie z nią w jakiś sprawach ale to chyba normlne
W każdym razie tesciów mam w deche!!!
Mieczysław-naczelnik też jest zajefajny,chociaż moi teściowie grubo ponad 20 lat po rozwodzie są:cool:
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja, tyle napisane a ja nie mam kiedy czytać, u mnie ciąg dalszy porządków, wczoraj lepienie pierogów ( 200 sztuk )!!!

co do pchacza to ja polecam z fisher prica fajny bo jak dziecko jest starsze to przekłada sie rączke i słuzy jako wózek do ciągniecia tego lata mój Oli cale lato sie niem bawił więc zabawka wykorzystana.

Iza wróciły nam biegunki na 2 dnia wczoraj u lekarza byłam no i wysypka na policzkach więc lekarz stwierdził, ze może to być alergiczne, po swiętach wiec czeka nas wizyta u gastroenterologa:-(
 
nina podziwiam Ci e za te pierogi - ja nie znosze lepić brrrr
dlatego jade na gotowe do rodziców:-D


a takiego pchacza FP z przekładana rączka nie widziałam - mogłabyś mi taki znaleźć tzn. foto w necie????
 
nina 200 pierogow wow jestem w szoku....na ile osob robisz te pierozki??mozna wpasc na pare sztuk??:-D

dziewczyny przedstawiam Wam Kacperka(oczywiscie te ktore go nie widzialy)zdjecia z dedykacja dla Pati:-) buziaki kochana;-):-):-):-):-)2pierwsze sa z wczoraj:-)zdjecie nr 3 Kacper 6.12 i jego pierwszy prezent mikolajkowy a nr4 w lozeczku:-)​
 

Załączniki

  • P1150442.jpg
    P1150442.jpg
    35,7 KB · Wyświetleń: 25
Co do spotkania, to lipiec, sierpien, moze wtedy bede w PL no i oczywiście Śląsk, okolice rodzinne Pawimi, ale tez i moja i Sofik :tak:
a ja jestem wściekła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
dostalismy mandat, że nie zapłacilismy jak jechalismy przez M50 w Dublinie, do Ikei
Kurde nie wiedzielismy ze się płaci, a dzis przyszlo upomnienie i to jeszcze na stary dom i z agencji nam ktos przywióżł , przysłane 27 pażdz ze mamy do zapłaty dwa razy po 47e :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: alez jestem wkurzona, skąd mogłam wiedziec ze to sie przez neta płaci, cholera, nie mogli jakiegos listu wczesniej przysłac, a nie odrazu taka kara wysoka
 
reklama
cześć dziewczyny mam nadzieję ze mnie przyjmiecie jak starą znajomą :-p
Przybyłam za zaproszeniem Sikornik nie mogłam tak bez ciebie zboczuchu :-)

jeszcze nie bardzo wiem co i jak na tym forum.. jak wstawić suwaczki??
uciekam bo syny moje czekają na obiad (w sensie mąż i Filip) a tu pusto w garnkach:shocked2: dziś kotleciki i makaron z warzywami ;-)

do usłyszenia
 
Do góry