reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

my juz po wizycie z malym ok wazy juz 4995gr i teraz musimy isc na standardowe usg bioderek tylko nie ma mozliwosci dostac sie panstwowo na taie cos masakra poprostu wrrr:wściekła/y:

Pati kochana ja tez nie mam jeszcze chcoinki ale w tyg juz bede miec tylko ze bedzie mala raczej:-( taka prawdziwa duza bede miec za rok u siebie...poza tym moi rodzice jako ze maja dobre serduszka wzieli sobie dwa koty ze schroniska i te koty strasznie sie rozkrecily tzn rozrabiaja i sa obawy ze choinke zalatwia:-(wiec nie wiem ile bedziemymiec choinke w tym roku:-)
 
reklama
Przy takim pchaczu Szymek nauczył sie chodzic miałam od kolezanki pożyczony . Zabawka super i ma fajne te melodyjki . Młody nawet jak juz chodził to się nia bawił . Z tej firmy mam jeszcze taka kule do raczkowania tez fajna była .

Jutro mam USG trzymajcie kciuki żeby moje dziecie się pokazało.

trzymam kciuki Kochana

mój od razu co miał to pokazał hehe
zreszta cała ciąże wisiał głowa w dół jak nietoperz i pokazywał jajka:-D


a powiedz mi co to te kule bo mój nie chce raczkować to moze mu pomogę;-):laugh2: a pierwsze słysze o takim wynalazku ???


szukałam tych kul i znalazłam tez takie cuś, myslicie że było by fajne takie mieć ???
Dmuchana tuba Cotoons Smoby 12m+ RACZKOWANIE (828826351) - Aukcje internetowe Allegro

albo takie:
PEŁZAK FISHER PRICE DO RACZKOWANIA NOWY!!! (847307187) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
i nie pochwaliłam wam sie, że moja Emcia, ma juz dwa ząbki, oto dowód, troche malo widoczne, bo ciągle tym językiem mamlała ;-)
100_5185.JPG

uwielbiam takie bezzębne istotki z maleńkimi białymi kreseczkami ;)

cudna jest...ja chcę jeszcze mieć córeczkę :tak:
 
gosia niestety nie znam tych mat z Ikea ale moze inne dziewczyny cos poradza?
monia emka ma boskie zabki haha :-) to juz ma czym gryzc na swieta ;-)
sikorka ja pchacza kupilam malemu jak mial 8 miesiecy i krotko go uzywal bo zaraz zaczal chodzic a pchacz stal w kacie bezuzytecznie ...wiec moze jednak wczesniej mu kup a nie jak planowalas za 3-4 miesiace?
 
hej mamusie.Kurcze mozecie tak po krotce wyjasnic o co chodzi z jakimis francuskami innymi forami i jakimis *******ami?Czytam i za cholere niemoge pojac o co chodzi.Moze wtajemniczycie nas tak w pigulce?

kac vegas, narzeczony mimo woli i surogaci ;)
Widzialam ostatnio wszystkie 3.Kac wegas mi sie podobal:-D
Vincent dostanie elmo gadajace takie duze,ewentualnie lyzwy jeszcze a Oliver ksiazki, jakies gry planszowe, moze cos z fajnego ciucha bo juz mam dosc tych gratow wszedzie:-(
Kupilismy jakis czas takiego gadajacego i spiewajacego elmo Maxowi bo nie chial od polki odejsc.Wcisnal go gdzies tak skutecznie ze nie moge go znalesc!Normalnie go wcielo:szok:

A ja Mankowi dla odmiany zakupilam zamiast kolejnego auta,kupilam taki duzy domek.On sie ostatno lubi bawic ludzikami,zwierzatkami.Ten domek jest fajny,ma dzwonek i pies szczeka,ma kuchnie,kibelek wszystko co potrzebne do zabawy w dom.Jest tam tez rodzinka z psem wiec bedzie miala przednia zabawe.Do tego kupilismy fajny duzy samolot i do niego autobus .
Tato chce jeszcze kupic jakis tor samochodowy.Mezowi kupilam kolejny zegarek heheh
 
sikorka ja pchacza kupilam malemu jak mial 8 miesiecy i krotko go uzywal bo zaraz zaczal chodzic a pchacz stal w kacie bezuzytecznie ...wiec moze jednak wczesniej mu kup a nie jak planowalas za 3-4 miesiace?

ale On jeszcze nawet nie raczkuje a cóż dopiero mówić o staniu:eek:
od początku było wiadomo że bedzie rozwijał się wolniej przy swojej asymetrii i wzmoż. napięciu - choć już do poradni rehab. chodzimy tylko na kontrolę
na razie turla się jak dziki:-p
 
reklama
Do góry