reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Ostatnia edycja:
Ej Sikor o co chodzi na CM do Ciebie?? Że chyba fora pomyliłaś?? Ja nie w temacie wytłumacz m w skrócie:-)

Przecież wszem i wobec wiadomo że mam kosę z Miss Francja-Elegancja:-D
Nudzi jej sie na tym zadupiu to węszy znowu jakiś burdel ale tym razem nie dam się w to wciągnąć:no:
niech do innych pier...li swoje wieczne żale i bal, bla, bla

swoją drogą mogłaby zmienić płytę bo cuś jej się zacieło, w mózgu:szok::-D:-D


prawda jest taka że żal dupsko ściska bo pamiętasz że z pawimi tez miała wojnę - że się skumałyśmy tutaj wszystkie - czyli faktycznie mamy szpiega PODCZYTYWACZA:crazy::rofl2:
francuski wywiad śmiga i ma sie dobrze, jak za czasów II wś:-)

sikorek ...zostałaś pogoniona czy jak :rofl2:?

najwidoczniej:-):-):-)
wiec żeby pogadać z madzią będę musiała juz tylko przez gadulca:sorry:

swoja drogą ciekawi mnie Wasza reakcja jakby Frogowa walnęła posta u nas hehe:-p
ja przynajmniej jawnie sobie na CM piszę a inny z partyzanta nas podczytują hihi

a jak chce zakładać forum prywatne to proszę na gazecie.pl jest wachlarz możliwości:laugh2:

izus swoja droga to też miałaś z ekipką kiedyś starcie, yo
ale się uśmiałam czytając tamte pościki na wątku pościelowym:laugh2:


no moja Drogie my tu gadu gadu o francuskich płazach a ja muszę dziecie moje utulić do snu bo mi znowu kwili:zawstydzona/y::-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
watek z koldrami byl faktycznie interesujaco ubarwiony i tez pamietam sie niezle ubawilam sledzac jego dzieje:-D:-D:-D

gieoska podpisze sie pod tym co juz dziewczyny wczesniej powiedzialy...za pozno na ta kolyske, moje dzieci srednio wyrastaly ze swoich w okolicach 3-4 miesiecy a Kacper jest znacznie wiekszy niz moje dzieciaki byly. Mata edukacyjna natomiast jest zdecydowanie hitem. Poobnie jak krzeselko do karmienia bez ktorego nie wyobrazam sobie funkcjonowania z maluchem juz jedzacym stale pokarmy. Smoczki ci kupilam i wrzuce poczta lotnicza bo tej duzej paczki to jeszcze nie mam gotowej, jestem na etapie kompletowania i to sa wieksze juz ciuszki wiec myslalam dopiero po nowym roku ja wyslac. Macie juz internet na stale? bo widuje K. na gadulcu ze juz w miare stale jest dostepny....no i jak mieszkanie? w koncu nie wiem nawet czy sie przeprowadziliscie juz?

sikor zawsze mozesz Madzie zaprosic do nas skoro tak lubisz z nia pogadac ;-)
Ciekawa jestem reakcji gdybym posta wiadomo na jakim watku odwalila:rofl2: wywiad francuski przezyl by prawdziwe zalamanie na froncie :-D:-D:-D
 
sikor zawsze mozesz Madzie zaprosic do nas skoro tak lubisz z nia pogadac ;-)

jak będzie miała ochote to sama nas znajdzie, przecież juz wszyscy wiedza na jakim forum odbywa sie sabat czarownic, prawda:tak::-D
a jak się wie że BB to użytkownika znaleźć to mały pikuś


ale spokojnie zostają jeszcze komunikatory a jak wiadomo to bardziej dyskretny sposób konwersacji w sieci:tak:

poza tym na na mamacafe piszę codziennie z fajnymi laskami na innym wątku więc moja obecność tam jest obowiązkowa:happy:


reszta jak to kiedyś ktoś napisał "niech kula dropsa":rofl2::rofl2::-D
 
puk puk jest tu kto?

Sikornika widzę, a Pawimi pewnie chrapie :tak:
wiecie co dla mnie jest żenujące to co dzieje się na MC a w zasadzie z jedną póki co osobą...tak się zastanawiam - nie mają ludzie innych problemów? cholera jaki cel, jaki sens w tym? chciałabym to zrozumieć:cool:, bo jakoś mój mózg nie ogarnia takich akcji :-D to nawet nie jest śmieszne, to jest żenada jakaś....
jakby mnie nikt nie kochał, nie miałabym do kogo "gęby" otworzyć to chyba bym tak robiła ...chociaż nie!!!! nigdy w życiu...
wątek pościelowy to już historia - kolejna żenująca akcja, moje pierwsze starcie:rofl2:


Julek w przedszkolu - ma dzisiaj Mikołaja, odbieram go po obiedzie. Wczoraj do 1szej w nocy siedziałam i głowę nabijałam internetową wiedzą nt. mukowiscydozy :crazy:, cholera mam nadzieję, że to nie to...
Sikornik jak Jonek i jego kły? wiesz u nas pierwsze zęby przechodził Julek ciężko (nie spał po nocach) za to te trzonowe bardzo łagodnie, może u was też tak będzie.
A jak z twoją pracą? od listopada działasz?
 
dzień dobry Izuś:-)

a wiesz co?
machnąć na to ręką i iść dalej
mnie to na początku bawiła a teraz to już olewka ciepłym moczem
bo wiesz mozna tak do usranej śmierci, a są ważniejsze sprawy haha:-D

no dziś nie wytrzymałam i wzięłam Małego do siebie i tak spaliśmy przytuleni
było kilka pobudek ale w sumie nie narzekam
no może problem tkwi w tym że jak on płacze i już go ululam to jak na złość mi ciężko z tych nerwów zasnąć:confused2:

zresztą od usypiania jest Radek on to ma anielska cierpliwość:tak:
ale powiem Ci że ja w tej buzi jeszcze nic nie widzę
i nie wiem ile to potrwa

pocieszyłaś mnie bo ja się bałam że przy takim starcie to przy trzonowych bezsenność murowana,
a tu może być róznie;-)

a jak Wasze zołądkowe przeboje?
 
reklama
A jak z twoją pracą? od listopada działasz?

jeszcze tylko tydzień pracy i mam wolne:-)
20-go wyjeżdżam do Piły do rodziców już
Radek zostaje bo wyobraź sobie że pracuje w Wigilie i to od 18-tej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
smutno mi trochę ale przyjedzie do nas 25-go

jeszcze mam 3 prace maturalne do oddania moim byłym uczniom z praktyk wiec mi kasa wpadnie:-)
czepiam się czego mogę, ja nie jestem stworzona do siedzenia tylko w domu
jakoś to staram się pogodzić:zawstydzona/y:


myśle o tym żeby do czasu powrotu we wrześniu do pracy wziąć jakiegoś dzidziusie do siebie "na przechowanie":tak:
 
Do góry