reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
izus podczytuj :-) tylko sie nie okaz pozniej moim cichym wielbicielem hahaha.....tak a propos musze do admina napisac bo ten nasz troll piatkowy dalej nas czyta :szok:
 
Ej laski właśnie słuchajcie bo mam problem jeśli chodzi o prezent dla mojej niuni, dzisiaj kupiłam taką piramidę fishera do układania, dziadki kupiły z tej firmy kulę do uciekania, ale ja jeszcze chcę coś dokupić bo mało mi się wydaje i tak myślę co lepsze czy szczeniaczek uczniaczek(ale wiem że niektórych dzieci w ogóle to nie interesuje, bo u mnie w rodzinie tak było), albo myślę o garncuszku klocuszku co myślicie, albo jakieś inne pomysły byście mi rzuciły??
 
Ej laski właśnie słuchajcie bo mam problem jeśli chodzi o prezent dla mojej niuni, dzisiaj kupiłam taką piramidę fishera do układania, dziadki kupiły z tej firmy kulę do uciekania, ale ja jeszcze chcę coś dokupić bo mało mi się wydaje i tak myślę co lepsze czy szczeniaczek uczniaczek(ale wiem że niektórych dzieci w ogóle to nie interesuje, bo u mnie w rodzinie tak było), albo myślę o garncuszku klocuszku co myślicie, albo jakieś inne pomysły byście mi rzuciły??

mi sie wydaje ze garnuszek jest lepszy, moj Vincent jeszcze do dzis sie nim bawi, sortuje te klocki itd.
No tak, wszystkie mnie teraz zostawiaja...
mam nadzieje ze olcia patol sie jutro z ranca zamelduje :cool2:
 
reklama
Vincent dostanie elmo gadajace takie duze,ewentualnie lyzwy jeszcze a Oliver ksiazki, jakies gry planszowe, moze cos z fajnego ciucha bo juz mam dosc tych gratow wszedzie:-(
 
Do góry