reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

ja podobnie jak aniam jestem zdania żeby nie przyzwyczajać do kremów i używam bephanten bądź sudocrem tylko w sytuacji pt. awaria:shocked2:
u nas podrażnienia bardzo szybko schodzą po kremie


jeśli chodzi o maty to uważam że to jeden z naszych najbardziej trafionych zakupów, my mamy fisher price, zresztą jak wszystkie gadżety prawie;-)

kiya jeśli chodzi o ząbki to na razie pusto:eek:


ps. francuzeczka znowu sie rzuca hehe żenada
 
reklama
No ja od początku używam jakiegoś kremu sudokrem przede wszystkim, teraz nive i nigdy nie było problemu a tu nagle takie coś. :-(
Może to być też wina jedzenia ?
 
jeśli chodzi o maty to uważam że to jeden z naszych najbardziej trafionych zakupów, my mamy fisher price, zresztą jak wszystkie gadżety prawie;-)

Popieram co do maty :-D:-D spokoju troszkę tylko zabawki wymieniałam te wiszace:-D

No ja od początku używam jakiegoś kremu sudokrem przede wszystkim, teraz nive i nigdy nie było problemu a tu nagle takie coś. :-(
Może to być też wina jedzenia ?

Ten sudokrem na codzień używasz ? Bo jak tak to możesz miec problem bo to mocny krem i skóra się przyzwyczaja do niego i potem może nie działac . Ja bym wywietrzyła porządnie, tyłek myła wodą i watką . Powinno podziałać
A może to być jak najbardziej od jedzenia.
 
aniam wiesz tylko bardzo cieniutka warstwę, zrobie tak jka piszess woda z wacikiem wietrzenie, a powiedz mi co sadzisz o mącce ziemniaczanej?
 
Nina mój Julek obecnie ma problem taki, w skrócie i bezpośrednio: robi kupy na potęgę: 3-4 na dzień (duże ilości, ze śluzem) - wyniki ma niezłe, lekarze przypisali mu rok temu biegunkę pędraków (taka nazwa, jakie leczenie -żadne) - ja w tą biegunkę niewierzę i namolnie szukam przyczyny tej przemiany materii. Bo Julek ma prawie 3 lata, mało waży, jest drobny :-(. W okresie niemowlęcym cierpiał na refluks żołądkowo-przełykowy, który samoistnie minął. A jakie problemy ze swoim masz Ninka?

No własnie u nas to samo jak mały miał 1,5 roku zaczęły sie biegunki też 3,4,5 kupek dziennie brzydkie ze sluzem no i waga stała w miejscu 10 kg nic więcej, lataliśmy od lekarza do lekarza no i nic w końcu we wrześniu dostałam namiary na gastroenterologa do poznania no i po pierwszej wizycie wprowadzeniu leków, specjalnego mleka itd. znaczna poprawa w ciągu miesiąca waga wzrosła o 1,200 kg no i biegunki sie zatrzymały robilismy tez badania wyszły ok, teraz waży 11,600 biegunek nie ma dostaje ketotifen cały czas ale od kilku dni znowu brzydkie kupki tzn. wczoraj żadnej dzisiaj 4 no i wysypka na policzkach sie pojawiła ja myślę, ze może to objaw alergii jakiejś??? sama nie wiem:-(
 
Ostatnia edycja:
Ej Sikor o co chodzi na CM do Ciebie?? Że chyba fora pomyliłaś?? Ja nie w temacie wytłumacz m w skrócie:-)
A ten 'ktoś' to pan od kina hahahaha:-p
 
jestem.....ale dlugo mnie nie bylo kurcze :-( troche spraw mialam do zalatwienia najpierw rano sie wybrac nie moglam...jestem zla bo okazuje sie ze nie ma miejsca w przedszkolu dla Vincenta jest na liscie oczekujacych az do czerwca a ja juz w styczniu potrzebuje bo moja niania sobie prace znalazla...bylam dzis w innym takim tradycyjnym przedszkolu ktore tez jest dobre i ma swietne opinie ale tez nie ma miejsc!!! Szok, podobno kryzys, ludzie pracy nie maja a nie ma miejsc w dobrych szkolach. Maz kazal mi poszukac cos dalej...bez wzgl. na koszty i dystans, tylko dobrze mu mowic bo to ja bede wozic dzieci i tracic pol dnia w samochodzie.
sikor o co chodzi z francuska cos tam :-)
 
aniam wiesz tylko bardzo cieniutka warstwę, zrobie tak jka piszess woda z wacikiem wietrzenie, a powiedz mi co sadzisz o mącce ziemniaczanej?

Nie używałam nigdy więc się nie wypowiem ale mi się wydej ze bez niej bedzie lepiej skóra oddychała albo wogóle go zawiń jakos w tetre na godzinkę czy dwie to pupa odpocznie od pampków . Moa przyjaciółka 8 lat temu własnie jechała na mace z tego co pamiętam ale to chyba z racji tego że nie było tylu kremików i cudów w sklepach co teraz. Dwa że jakoś wtedy mało mnie interesowały dziecięce pupy więc nie wiem jak to działało:-D:-D

No własnie u nas to samo jak mały miał 1,5 roku zaczęły sie biegunki też 3,4,5 kupek dziennie brzydkie ze sluzem no i waga stała w miejscu 10 kg nic więcej, lataliśmy od lekarza do lekarza no i nic w końcu we wrześniu dostałam namiary na gastroenterologa do poznania no i po pierwszej wizycie wprowadzeniu leków, specjalnego mleka itd. znaczna poprawa w ciągu miesiąca waga wzrosła o 1,200 kg no i biegunki sie zatrzymały robilismy tez badania wyszły ok, teraz waży 11,600 biegunek nie ma dostaje ketotifen cały czas ale od kilku dni znowu brzydkie kupki tzn. wczoraj żadnej dzisiaj 4 no i wysypka na policzkach sie pojawiła ja myślę, ze może to objaw alergii jakiejś??? sama nie wiem:-(

Mój synek jak alergocznie reagowAŁ na jakieś jedzenie to własnie miał wysypkę na policzkach .
A nie da się jakiegoś posiewu z kału zrobić ?
 
hej hej co tam słychac w wielkim swiecie?:-)
ja sporadycznie uzywałam sudocremu i u nas sie sprawdzał

Pati u nas tez nie ma miejsc a miałm okazje iść do pracy od tego poniedziałku przyszlego i dupa nic z tego:-(
 
reklama
Do góry