reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

kliknij na moj suwaczek to otworzy ci sie stronka do suwaczów albo stronka suwaczek.pl, jak zrobisz już sobie bieżesz kod do suwaczka, włazisz w ustawienia , edutuj sygnaturę wklejasz kod robisz potwierdź i już
 
reklama
eż ta zrobiłam i działa a wciskasz potwierdź na dole , jak wstawiasz kod to masz kod tylko jak wleziesz an forum to powinien pojawić ci si suwaczek, spróbuj url
 
WITAM ZNANE PANIE I TE NIEZNANE TEŻ :)

sofik no widzisz ile wczoraj naprodukowałyśmy,przynajmniej mialas co czytac do porannej kawki hehehehehe

kiya witaj ty zboku

sikora normalnie nie wierze.... hehehehe
witaj patolu
to już tak na stałe tu zostajemy?
bo CRAZY umarło - ale jacy moderatorzy, takie forum buhahahaha

no jacha ze na stałe,tu moderatorem została nasza pawcia,nasze guru!!!!!
 
Ja sprzątam bo znajomo na kawke popołudniu mają wpaść wiec już od rana biegane, zakupy dzisiaj odpuszczam bo wszystko mam wczoraj gotowałam zupe z serków topionych więc jest na 2 dni :-)
 
No ja mam zupke jarzynkowa dzisiaj,ale kompletnie nie wiem co na drugie,moze nalesnki,zreszta tak czy siak wyjsc musze do sklepu a tak mnie sie nie chce:crazy:
 
a ja tam mam obiad gdzies, nie robi e nic nie chce mi się:crazy:
jem jajka i grejftuty (czy jak to sie pisze) i juz zleciało mi 4 kg
kupiłam se taka sexi spódniczkę na Sylwka i musze sie wbić;-)

Oluś rozpakowana juz czy jeszcze jecie z parapetów i spicie w kartonie ??????
 
reklama
Do góry