reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
sikor pól na pól.......jeszcze mamy kartony nierozpakowane,kamila pokoj nie zrobiony,jakos ciezko to wszytsko nam idzie

A co to za dieta z jajek i geejpfrutów
Melduj mi tu szybko:cool:
 
a tam wiosna
sylwester hahahaha co bym ładnie w sukience wygladała buhahahaha

kurcze emilka ma mega katar i 37,4c goraczki no to juz poszłam do sklepu wrrrrrr........... kurcze szlag by to tyrafil,mam nadzioeje ze sie nie rozchoruje bo w piatek jedziemy do nysy!
No to teraz juz na amen zakwitne w domu
 
ja nie pamietam kiedy bylam gdzies na sylwku
mielismy gdzies w gory jechac ,ale jakis debil tyak nam ukladal zajecia na uczelni ze zjazd mielsimy 2 styczxnia,okazalo sie ze nie bedzie tego zjazdu wiec zaczelismy z panem N szukac czegos ale tak na ostatnia chwile to juz nic ciekwego nie bylo,albo gdzies pod zakopanym bylo albo takie ceny ze z butow mozna bylo wyskoczyc.Z najomi z nysy nas wkrecili na bal to co tam idziemy,dzieciaki u dziadkow,znaczy sie tylko emilka bo kamil to sie gdzies do jakiegos kolegi wbija hahahahaha no tak to juz ten wiek ze ze staruchami siedział nie bedzie :)
 
wsuwam tylko jajka, grejfruty, pije kawę, czasami kawaałek wołowink lub kuraka i codziennie sałatkę z pomidora, ogórasa, selera, marchwi - nie sole i nie używam cukru i waga leci hehe
ogólnie nie przekraczam 1000 kcal dziennie
:-)
obiecali że do Sylwka zrzucę 8-10kg i tak ma być:laugh2:

trza spłaszczyć brzuchol jeszcze

Emilka choruje czy dziś się wykluło jakies cholerstwo
ZDRÓWKA dla Malutkiej...


zlot, zlotem ale w jaki mieście skoro każda w innym województwie:szok:
 
reklama
oluś my nie możemy nigdzie dupska ruszać to znajomi z Torunia wpadają do nas juz 27-go hehe:cool2:
mam nadzieje tylko że zostawie Młodego po świętach u rodziców w Pile, ale może mi świński numer wykręcą i tez gdzieś polezą:confused2:
a mój ojciec dzis ma egzam na prawko, bo mu za punkty zabrali buhahahaha:laugh2:
 
Do góry