reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

wsuwam tylko jajka, grejfruty, pije kawę, czasami kawaałek wołowink lub kuraka i codziennie sałatkę z pomidora, ogórasa, selera, marchwi - nie sole i nie używam cukru i waga leci hehe
ogólnie nie przekraczam 1000 kcal dziennie:-)
obiecali że do Sylwka zrzucę 8-10kg i tak ma być:laugh2:

trza spłaszczyć brzuchol jeszcze

Emilka choruje czy dziś się wykluło jakies cholerstwo
ZDRÓWKA dla Malutkiej...
a jak długo juz jestes na tej diecie?po jakim czasie ci spadło te 4kg??

a dzisiaj cos ja wzielo,kladla sie spac i nic jej nie bylo,w nocy sie obudzila z mega katarem,mysle ze to od zębów może bo ma tylko katar a wczoraj pokazywala ze ja boli w srodku i pokazywala na zeby
 
reklama
kawa gorzka bez mleka:-p
jogurt może być byle by miał mało węglowodanów
bo ja się odzwyczajam od słodkiego, to mnie w ciąży zgubiło:crazy:

przygruchałaś juz jakąś kumpelę-sąsiadke w stolicy?
znasz juz kogoś?
 
kawa tylko bez cukru i z melekiem :)
noooo dominikę hahahahha i narazie to wszytsko
pogoida nie sprtzyja zawieraniu nowych znajomosci,mam nadzieje ze jak sie na wiosne zrobi cieplej to cos sie tu znajdzie,jakis patol hahahah co by ze mna dal
rade :)

ja nie lubie jogurtow ale activia bardzo mi posmakowala,no i daje niezle po kiszkach takze problemu ze stolcem nie ma hahahah
 
reklama
piekny, piekny....no i poszly jak ja w koncu sie doturlalam. Sluchajcie....zasypalo nas totalnie, wlasciwie jeszcze nie, dopiero zaczelo sypac a zaraz wam wrzuce kilka fotek ze swojej porannej trasy i ma sypac do jutra do wieczora to ja nie wiem co tu sie bedzie dzialo aaaaaaaaaaaa....no i wiedzialam ze jak WAS wpuszcze na watek to bede miala z 10 stron rano do przeczytania hahahah....Olcia ja nie jestem moderatorem tego watku, ten watek akurat nie ma moderatora bo jest podobno za maly :-) ale GURU moge byc hehe.

a tu moje fotencje...zaznaczam ze dopiero zaczelo sypac i sypie przez caly czas i bedzie sypac blisko dwie doby :-)
http://picasaweb.google.com/pawimi455/Zima?authkey=Gv1sRgCJnr1sDu4OK7pAE&feat=directlink
 
Ostatnia edycja:
Do góry