reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Nie wiem ile siły by musiało miec małe dziecko żeby go złozyć :tak: Dwa że kazdym wózkiem tak naprawdę może sobie zrobić krzywdę , jak napisała pawimi dziecko może zjechac ze schodów , wejść na wózek i spaść z niego i wiele innych.

Pawimi - kolega kiedyś zmieniał instrukcje aut własnie na rynek USA .. i trzeba było pisac właśnie jak napisałam : nie poparz sie zapalniczką , nie wkładaj łapy tutaj itp:-D:-D

To az tak ciezko sie skladaja te wozki? Mi nie chodzilo o niemowlaka ani roczne dziecko :-) Wozek moze byc w domu gdzie sa strasze dzieci. A to ze kazdym wozkiem dziecko moze sobie zrobic krzywde to sie zgadzam, zreszta nie mogli bysmy miec mebli ani zadnego sprzetu w domu zeby dziecko sobie krzywdy nie zrobilo.
 
reklama
Pawimi - kolega kiedyś zmieniał instrukcje aut własnie na rynek USA .. i trzeba było pisac właśnie jak napisałam : nie poparz sie zapalniczką , nie wkładaj łapy tutaj itp:-D:-D
bo to wynika ze wspomnianej przeze mnie kwestii legalnej..gdyby to nie bylo napisane wyrazne a jakis totalny duren zrobilby sobie cos grzebiac przy tym samochodzie to producent bylby powolany do ogromnej odpowiedzialnosci prawnej....dlatego na kazdym papierowym kubku z goraca kawa jest wyraznie napisane "uwaga napoj bedzie goracy":tak: i to nie dlatego ze amerykanie to idioci i nie maja pojecia ze kawa jest goraca ale dlatego ze w ten sposob firma sie broni przed odpowiedzialnoscia. Skoro wyraznie opisala swoj produkt i ostrzegla konsumenta to ewentualne kary w razie jak sie idiota oparzy beda nominalne.
 
Ostatnia edycja:
To az tak ciezko sie skladaja te wozki? Mi nie chodzilo o niemowlaka ani roczne dziecko :-) Wozek moze byc w domu gdzie sa strasze dzieci. A to ze kazdym wozkiem dziecko moze sobie zrobic krzywde to sie zgadzam, zreszta nie mogli bysmy miec mebli ani zadnego sprzetu w domu zeby dziecko sobie krzywdy nie zrobilo.

Tak i gumowe meble he he .. Może nie składają się cięzko ale trzeba wiedzieć jak to zrobić przede wszystkim .
 
Oj jak znowu nadrukowałyście :-), kurcze brakuje mi normalnie czasu i dnia. Młody kula się po całym salonie jak dziki, ma rozłożoną matę i puzzle i tak ląduje na podłodze i wtedy jest płacz.
Ostatnio dokuczają nam dość mocno zęby przebudza się w nocy nie daje nam spać, piszczy, niech mu wreszcie wylezą co będzie na trochę spokój.
Jutro do lekarza na ważenie ciekawa jestem ile mój słonik waży .:-)
Teraz by mi się przydały gumowe meble już się boję tej ilości siniaków ;-)
 
ale tu dyskusja rozgorzała:tak:
tak wogóle to ja nie rozumiem fenomenu maclarena:eek: nie podoba mi sie ten wózek, nigdy bym go nie kupiła, mijałam oststnio dziewczynę, która pchała maclarena i on skrzypiał jak stary grat:eek:
przyznam , ze nigdy nim nie jeżdziłam ale mając tyle wózków do wyboru nigdy bym sie na niego nie zdecydowała choćby śmigał jak szalony nie podoba mi sie i już;-)
 
no to teraz nina narazilas sie ani :-) ale sie bedzie dzialo ha ha ha!
a serio, dyskusja jest potrzebna moja droga, w koncu to Ty chyba wkleilas linka o maclarenach??
 
ale tu dyskusja rozgorzała:tak:
tak wogóle to ja nie rozumiem fenomenu maclarena:eek: nie podoba mi sie ten wózek, nigdy bym go nie kupiła, mijałam oststnio dziewczynę, która pchała maclarena i on skrzypiał jak stary grat:eek:
przyznam , ze nigdy nim nie jeżdziłam ale mając tyle wózków do wyboru nigdy bym sie na niego nie zdecydowała choćby śmigał jak szalony nie podoba mi sie i już;-)

Mój nie skrzypi . Zreszta ile ludzi tyle gostów a dwa zalezy kto gdzie mieszka , jak nie miałam jakiś czas auta i śmigałam komunikacją to nie wyobrazam sobie wtedy jazdy mutsiakiem którego do autobusu wtaszczyć nie byłam w stanie . W warunkach miejskich wózek jest rewelacyjny czy się komuś podoba czy nie:tak: Dwa dopracowali wszystko tak jak być powinno i nie mam do niego większych uwag .
Na szczęście zresztą mamy tyle modeli wózków że każdy może wybrac co mu pasuje. :tak:


Ja za to nie rozumiem ludzi posiadającyh wózki typu emmaljunga , roan itp..
 
Mój nie skrzypi . Zreszta ile ludzi tyle gostów a dwa zalezy kto gdzie mieszka , jak nie miałam jakiś czas auta i śmigałam komunikacją to nie wyobrazam sobie wtedy jazdy mutsiakiem którego do autobusu wtaszczyć nie byłam w stanie . W warunkach miejskich wózek jest rewelacyjny czy się komuś podoba czy nie:tak: Dwa dopracowali wszystko tak jak być powinno i nie mam do niego większych uwag .
Na szczęście zresztą mamy tyle modeli wózków że każdy może wybrac co mu pasuje. :tak:


Ja za to nie rozumiem ludzi posiadającyh wózki typu emmaljunga , roan itp..

zgadzam sie tyle wózków ile gustów:tak:
 
reklama
Do góry