reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

kurcze tutaj to nawet polki sie nie chca spotykac....panuje niezdrowa konkurencja kto czego sie wiecej dorobil, gdzie mieszka i gdzie dzieci do szkoly chodza. Az przykre bo rodacy na obczyznie powinni sie bardziej trzymac siebie....oczywiscie sa wyjatki jak najbardziej ale generalnie polski narod nie jest sobie przyjazny :-(
 
reklama
my jestesmy bardzo sobie przyjazne, ja nawet jade prawie 200km zeby sie spotkac z Sofik :-):-):-)
a nie odpowiedziałas mi na pytanie Pawimi :-p
 
Tak jak mowi Monia spotykamy sie tu my matki Polki.cociaz prznam szczerze ze jesli chodzi ogolnie o znajomosci blizsze to m ie tych znajomych niewiele bo polak polakowi za granica wilkiem.ale jeslichodzi ogolnieo mamuski to czesto sa spotkanka.A BB to wogole juz miesce umawianych spotkan hih A jesli chodzi o irlanczykow bywa roznie.Jesli chodzi o sasiedztwo to raczej rzadko hehe
 
czyli w sumie podobnie jak tutaj....jesli chodzi o BB to odrebny temat, bo np. my mamuski ze Stanow zaplanowalysmy wlasnie spotlkanie, narazie w pieleszach jest ale jak dojdzie do skutku prawdopodobnie to bedzie jakis weekend w Nowym Yorku :-) Mamy sporo mam z tamtego rejonu (nie zeby doslownie bo kazda nawet mieszkajaca na wschodzie niewiasta musi dojechac te kilka godzinek) i tez dwie nas jest z rejonu chicagowskiego oraz dziewczyna z kolorado. Zapowiada sie ciekawie niepowiem i w sumie super bedzie jesli to sie zrealizuje zgodnie z naszymi wstepnymi planami.
 

Goska
dlaczego telefonu nie odbierasz skoro NIE RODZISZ JESZCZE???? he???? mialam przyjemnosc z Twoim mezem rozmawiac:laugh2::laugh2::laugh2:
Kochana spalam z Maja w drugim pokoju i telefonu nie slyszalam ale m mi powiedzial ze dzwonilas do niego i smial sie ze az z Ameryki hehe...ale zabral mi kompa i nawet nie mialam kiedy cos napisac:-( narazie nie zapowiada sie na porod ale jak cos sie zaczne dam Ci znac bo telefon juz mam uciekam spac..buziaki babeczki

 
gosia masz priva,
monia tak - nie szczepie, Jonathan byl szczepiony 16 lat temu na 3 pierwsze szczepionki tylko i od tego czasu juz nie.
 
Pawimi - a wracając do maclarena ( mam nadzieję że się tu nie pogniewasz ) to tylko chyba u Ciebie ludzie potrafią sobie uszkodzić palce wózkiem .. bo w europie nie było takich przypadków .. ja nie wiem co Ci ludzie robią , dają na wpół rozłozony wózek dziecku do zabawy czy jak ? Bo rozłozonym sobie krzywdy nie zrobi , złozonym i zablokowanym też nie . :no: Zresztą takim tropem to kazda parasolka jest do bani bo wszystkie praktycznie mają stelaż wzorowany na maclarenie. :tak: Mi się nigdy nie zdazyło wsadzić paluchów i coś sobie uszkodzić a wózek czesto składam do auta , a maly się nim nie bawi .
W USA to chyba na wszystkim musza byc naklejki ostrzegawcze i w instrukcji auta np? Nie podkładac nogi pod koło :-D Nie wkładac palca do nagrzanej zapalniczki itp:-D uważac zamykając drzwi . Nie mówię tu absolutnie o Tobie bo Ty nasza jesteś :tak:
 
reklama
melduje sie:-)nadal 2w1:-)...
Ania udalo mi sie to zwolnienie zalatwic ale jest ono internistyczne tylko ze ma kod B to juz nie wiem czy ono jest 100% czy 80%platne??nie wiesz moze??co do szczepionek to mozesz mi napisac jakie Ty platne uzywalas dla Szymka??bo ja mam w ksiazeczce zdrowia wpisane ''infanrix''czy jaos tak i ''euvaxB'' i ''prionix'' ten infarnix to sa newpewno platne 5w1...napisz jakie Ty mialas??

Buziaki dla wszystkich babeczek:-)








 
Do góry