reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
To Super ze juz z mezem uzgodnione :-)
Tych iCandy nie widzialam na zywo tyle co na necie. Te peach blossom u nas dopiero benda na poczatku 2010. Jest jeden sklep w moim stanie co ponoc ma te iCandy ale kawalek odemnie i nie mialam okazji sie przejechac. A wiesz moze jaka jest ich cena? To mnie najbardziej interesuje haha bo wydaje mi sie ze benda drogie.
No wlasnie,strasznie mnie wkurza ze nigdzie nie ma cen tych cholernych wozkow :no:Nie mam pojecia.
Oooo.....jakos nie pamietam.....:eek:, ale przejrze stare strony :tak:;-)

Bo za rzadko do nas wpadasz:cool2:

Moje dziecie zasmarkane i zakaszlane.W dodatku nic nie je od kilku dni.:zawstydzona/y:
 
gastone - wspolczuje, moze dlatego nici z fasolki bo i chorobska sie was trzymaja? pamietam teraz jak pisalas ze maz chory......teraz maly ....dbajcie o siebie.
 
Ach ciagle cos.
0002041D.gif

Ten emotek wyglada calkiem jak moj maz jak chce zebym go zalowala
0002006E.gif
 
dziewczyny czy zgadzacie sie przeniesc nasz watek pod Pogaduszki zamiast Ciaza, Porod, Polog?? Wydaje mi sie ze to lepszy dzial dla nas? Jesli tak to prosze nasza adminke o uczynienie tego :-)
 
dziewczyny czy zgadzacie sie przeniesc nasz watek pod Pogaduszki zamiast Ciaza, Porod, Polog?? Wydaje mi sie ze to lepszy dzial dla nas? Jesli tak to prosze nasza adminke o uczynienie tego :-)


Mi pasuje :-)
I chciałam się pochwalić co wczoraj kupiłam i już dzisiaj błyskawicznie przybyło, i jestem zadowolona, mężowi też się podoba - to miał być taki wózek do samochodu, na zakupy, zobaczymy jak się sprawdzi, tylko mnie nie załamujcie, że jest kiepski :eek:
 

Załączniki

  • WOZEK.jpg
    WOZEK.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 37
a jakiej to marki pojazd? bo dopatrzec sie nie moge, wyglada mi troche na Kolcraft ale nie jestem pewna, a moze to jakas polska produkcja?
 
reklama
no mam :-) dla mnie za ciezki jak na podreczny wozek do samochodu, troche jak wozki Graco, nie jest rewelacyjny i osobiscie bym go nie kupila ale to Twoj wozeczek i jak ci sie podoba to napewno bedziesz zadowolona. Czesto ludzie go kupuja jako imitacje Bugaboo bo swoim wygladem troszke przypomina wlasnie Bugaboo:-)Recenzje na jego temat sa podzielone, zwolennicy wozkow z gornej polki nie maja pochlebnych zdan natomiast osoby ktore podchodza do wozka jako koniecznego akcesoria sa raczej zadowoleni.
 
Do góry