reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Dobry wieczór panią
Nie wiem czy któraś jeszcze mnie pamięta ?
nie mam pojęcia o czym piszecie dlatego lecę nadrobić.:-)
 
witam pania Kiye :-)
ania - jak bede w polszy to napewno cie odwiedze zwlaszcza ze mieszkasz w miescie ktore mnie interesuje :-)

monia - ja nie wiem co maz na to haha, taka wyprawa bez dzieciakow nonono, i tak czesto wyjezdzam sama ale nie za ocean....no przyznam ze brzmi obiecujaco i zachecajaco :-)
 
pawimi zawsze jak będziesz w Polsce możesz zatrzymać się w Bydgoszczy zapraszam :-), czytam ze koleżnka nadal 2w 1 a już myślałam ze będzie nowy członek forum, następnma stara się o dziewuszkę.
Tez bym chciała dziewczynkę drugą ale zobaczymy jak to będzie, chociaż ostatnio dużo nie brakowało a by było następne, tylko że ja mam w planach tak za 2 lata dopiero :-), chociaż jak trafi się szybciej to nic się nie stanie .
 
Pawimi na Twojego 2000 posta :-)
drink_kopia.jpeg
 
reklama
Do góry