reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
jestem i ja..nadal nic sie nie dzieje za to dol coraz wiekszy z tego powodu:-(
widze szykuja sie tu odwiedziny fajnie Wam Sofik i Monia ze uda Wam sie spotkac:-)tez mi sie marzy zobaczyc irlandie ale jak bedzie cieplej:-)
 
Czesc kobitki.Wczoraj napislama przed snem wielkiego posta inet mi zdechl!
Dzisiaj nie mam juz weny...
Monia na pyta ie czy fasolk jest odpowiadam nie mam pojecia!Chcialabym bardzo..Jeszcze tydzien i sie okaze...
 
Ostatnia edycja:
ja nie wchodziłam 2 dni, bałam się że bedzie czytania na godzinę, a tu szok, oj mamuśki :-p

Ciekawe jak tam Gie-oska...?
a co u reszty?
Ostatnio w Dzien dobry tvn mówili, ze w wiekszości wózków są trujace subs chemiczne, masakra
 
Witam was dziewczyny. Przez tydzień miałam padniętego laptopa, wię nie mogłam się odezwać, poza tym 2 tydzień w pracy - nie jest tak najgorzej - jak się spodziewałam, daję radę :tak: Gucio też nawet za mną nie tęskni. Cieszę się, że nie mam wiele godzin - np piątki mam całkiem wolne :-) no i zaraz święta.... jak ten czas leci :szok:
Gieoska - jak się czujesz?
Dziewczyny szukam jakiejś spacerówy - takiej żeby w bagażniku sobie leżała - do marketu itp. no i nie za droga żeby była. Poredzicie coś?
 
jestem,jestem....nie mialam czasu zajgladac bo troche czasem tez pracuje (niestety...zdarza sie:tak:)ale trzymam reke na pulsie :-) Goska jeszcze w calosci Gucio mnie slucha haha i postanowil wyjsc jednak solidnie w listopadzie a nie w pazdzierniku jak sobie jego mamusia wymyslila!
Gastone - kiedy wyniki ciezkich prac nad fasolka zostana ogloszone publicznie?? co by ciotki forumowe widzialy na czym stoja:-):-D

nina - jak tam minal pierszy tydzien szkolenia na bizneswoman?
 
Gie-oska melduj sie ino watko!
Ciekawe jak tam Gie-oska...?
a co u reszty?
Ostatnio w Dzien dobry tvn mówili, ze w wiekszości wózków są trujace subs chemiczne, masakra
slyszalam o tym...na 14wozkow 3 dostaly ocene dostateczna reszta niedostateczna w tych z niedostateczna byly wozki quinny speedy i bogaboo cameleon chyba masakra jakas..czepiaja sie wszystkiego
Witam was dziewczyny. Przez tydzień miałam padniętego laptopa, wię nie mogłam się odezwać, poza tym 2 tydzień w pracy - nie jest tak najgorzej - jak się spodziewałam, daję radę :tak: Gucio też nawet za mną nie tęskni. Cieszę się, że nie mam wiele godzin - np piątki mam całkiem wolne :-) no i zaraz święta.... jak ten czas leci :szok:
Gieoska - jak się czujesz?
jestem,zyje,czuje sie ok fizycznie..oznak porodu zblizajacego sie brak...psychicznie troche gorzej niz fizycznie..gdyz juz dzis 3listopadowki sie rozpakowaly i to z terminem duzo pozniejszym niz moj...ogolnie tempo jest dosc szybko i jak tak dalej pojdzie do polowy listopada wszystkie urodza...
Monika nie pochwalilas sie ze do pracki juz wracasz..albo ja to przeoczylam??dobrze ze jestes w miarre zadowolona:-)
jestem,jestem....nie mialam czasu zajgladac bo troche czasem tez pracuje (niestety...zdarza sie:tak:)ale trzymam reke na pulsie :-) Goska jeszcze w calosci Gucio mnie slucha haha i postanowil wyjsc jednak solidnie w listopadzie a nie w pazdzierniku jak sobie jego mamusia wymyslila!
no widzisz Gucio bardziej slucha ciotki Patrycji niz wlasnej matki...i chyba faktycznie sie skonczy ze przenosze...w pon znowu mam gina jako ze to moj termin..a jak nic sie przez kolejny tydz nie ruszy to max 16.11 musze isc na wywolanie porodu a niechcialabym miec wywolywanego bo to boli bardziej niz normalnie:-(
 
reklama
slyszalam o tym...na 14wozkow 3 dostaly ocene dostateczna reszta niedostateczna w tych z niedostateczna byly wozki quinny speedy i bogaboo cameleon chyba masakra jakas..czepiaja sie wszystkiego
moim zdaniem to tez czepianie sie bo idac tym tokiem myslenia rzeczywiscie przestanmy oddycha bo powietrze tez jest toksyczne. Bugaboo dostalo ocene dostateczna :tak: Te testy maja za zadanie zeby pokazac producentom ze maja szukac i badac materialy mniej toksyczne a nie zeby przestraszyc matki i kazac im dzieci nosic na rekach.

no widzisz Gucio bardziej slucha ciotki Patrycji niz wlasnej matki...i chyba faktycznie sie skonczy ze przenosze...w pon znowu mam gina jako ze to moj termin..a jak nic sie przez kolejny tydz nie ruszy to max 16.11 musze isc na wywolanie porodu a niechcialabym miec wywolywanego bo to boli bardziej niz normalnie:-(
W dalszym ciagu jestem zdziwiona tym ze kaza ci isc przed uplywem 42 tygodnia i beda wywolywac. W zyciu bym sie na to nie zgodzila.
 
Do góry