reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

witajcie dziewczyny!!

nasze halloweenowe foteczki:tak:
sliczne zdjecia:-)szkoda ze u nas halloween nie odbywa sie z taka pompa jak w stanach...
a gdzie gie-oska pojechała wydać na świat
Fajne focie.
Gie -oska pewnie jeszce nie rodzi,ciocia Pawimi juz by wiedziala .Odrazu bedzie miala gorace wiadomosci.
hehe...nie rodzi, przynajmniej 3 godziny temu jeszcze nie rodzila:-D:-D:-D ja mysle ze Gucio sie uprze i pozostanie w brzuszku dluzej niz planowano hahaha:rofl2:
jestem jestem...brak jakich kolwiek oznac porodu i pewnie bedzie tj Patrycja pisze ze przenosze:-(a ja juz bym chciala...listopadowki sie rozpakowuja jedna po drugiej...a u mnie cisza:-(poza tym przyeczytalam ze lekarze nie chca wydawac po ukonczonych 40tc l4 i mimo ze sie jeszcze nie urodzi leca dni z macierzynskiego:-(a mi sie nie usmiecha takie cos..chodz zus wyraznie okresla ze pierwszy dzien macierzynskiego to dzien porodu....soorki ze wam tak pomarudzilam...
 
reklama
Hej
Ja ostatnio mam strasznego lenia, kompletnie nic mi sie nie chce robic :-p
Gie-oska, a jak w koncu nazwiesz synka, bo przeciez nie Gucio ;-)

Pawimi nie mialam innych zdjęc kuchni, moze next time

Gastone, jak sie czujesz, myślisz ze fasolka się rozwija, jakie masz przeczucia, to takie ekscytujace :-)

ja w niedzielę po południu sie zdrzemnełam, a wieczorem zrobiłam sobie kino domowe, niestety sama, bo M musial na kompie popracowac, oglądałam Tomb Raider, nie widziałam nigdy, super jest :-)

moze któras mnie kawką poczestuje, bo chyba zaraz zasnę
 
Hej
Ja ostatnio mam strasznego lenia, kompletnie nic mi sie nie chce robic :-p
Gie-oska, a jak w koncu nazwiesz synka, bo przeciez nie Gucio ;-)
ja tez mam lenia i to na maxa:zawstydzona/y::zawstydzona/y: co do imienia to chyba oficjalnie pozostanie Kacper(tak bedzie w akcie urodzenia)a nie oficjalnie beda mowic na niego Gucio!!
prosze bardzo, moja ulubiona letnia kawka lodowa :-)

ja tez sie chetnie takiej kawki napije..moze mi humorek by poprawila??:cool2::cool2::cool2:
 
moze byc tez taka jesli ktos koniecznie zyczy sobie goraca kawke :-)

11632_182165028056_22092443056_2713471_7470064_n.jpg
 
To ja wole ta na goraco...

gie-oska bardzo ładne imie... a Gusio moze byc nieoficialnie ...

Wiecie o tym ze za niecale 2 tyg, przyjedzie do mnie Monia z Emma i Erykiem i M :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry