reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Widze, ze gośka jeszcze nie rozpakowana:tak: wy tu sobie kawkę popijacie a ja sie na jakimś kursie męcze codziennie do 15.00 jak wracam to padnięta jestem nawet mi sie komputera otwierać nie chce:tak:
 
reklama
nina nie narzekaj.....musisz sie poswiecic teraz a za jakis czas bedzies siedziala z nogami na biurku i kase liczyla :-)
Kawka dla ciebie tez hahaha, do wyboru!
 
Pawimi co za problem, wsiadaj w samolot i przylatuj do nas :-)
ps dzieki za kawkę :-)

Sofik a są tam u ciebie jakies puby, żebysmy mogły wyskoczyc na piwko, nie będziemy przeciez plotkowac przy M ;-)
 




jestem jestem...brak jakich kolwiek oznac porodu i pewnie bedzie tj Patrycja pisze ze przenosze:-(a ja juz bym chciala...listopadowki sie rozpakowuja jedna po drugiej...a u mnie cisza:-(poza tym przyeczytalam ze lekarze nie chca wydawac po ukonczonych 40tc l4 i mimo ze sie jeszcze nie urodzi leca dni z macierzynskiego:-(a mi sie nie usmiecha takie cos..chodz zus wyraznie okresla ze pierwszy dzien macierzynskiego to dzien porodu....soorki ze wam tak pomarudzilam...

laska nie głupiej tylko mykaj do internisty niech Ci wypisze zwolnienie na cokolwiek np. na grype:tak::tak: I tak przepekaj do porodu i nie poleci Ci z macierzyńskiego
 
ja sama chetnie bym pozwiedzala, o maly wlos zreszta nie bylam bo zakwalifikowalam sie na wycieczke ze swojej firmy za produkcje ale niestety Vincent sie urodzil :-( Teraz jakos ciezko mi sobie to wyobrazic z trojka dzieci i psem!
 
reklama
Do góry