reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

W dalszym ciagu jestem zdziwiona tym ze kaza ci isc przed uplywem 42 tygodnia i beda wywolywac. W zyciu bym sie na to nie zgodzila.

w poniedzialek zaczynam 41tc...wiec akurat 16.11 to jest poczatek 42tc...ale to co szpital to obyczaj..jedne dziewcznyn pare dni po terminie musza sie zglosic na wywolanie inne np 2tyg po terminie...mi kazali tydz max po terminie...
mam nadzieje ze w tym czasie przyjdzie mi niespodzianka z Hameryki:-)bo to by humorek poprawilo:-)
 
reklama
jestem,jestem....nie mialam czasu zajgladac bo troche czasem tez pracuje (niestety...zdarza sie:tak:)ale trzymam reke na pulsie :-) Goska jeszcze w calosci Gucio mnie slucha haha i postanowil wyjsc jednak solidnie w listopadzie a nie w pazdzierniku jak sobie jego mamusia wymyslila!
Gastone - kiedy wyniki ciezkich prac nad fasolka zostana ogloszone publicznie?? co by ciotki forumowe widzialy na czym stoja:-):-D

nina - jak tam minal pierszy tydzien szkolenia na bizneswoman?

Jasne ze bedzie ogloszenie ze fasolka jest lub jej nie ma.Ale musze poczekac jeszcze tydzien dodnia spodziewanej miesiaczki.Wczoraj podkusilomniei zrobilam test, ale zdecydowanie za wczesnie,tylko humor sobie popsulam.
W dodatku musze unikac meza bo sie rozchorowal, a jesli istnieje pradopodobienstwo to musze chuchac na nie..
 
Cześć Dziewczynki!!

Mam wrażanie że wieki mnie nie było ale trochę się działo i jakoś czasu i ochoty brak na kompa :-(

Gie-oska może dziś Cię weźmie, co, akurat Ada skończyła dziś 8 m-cy. jak ten czas leci.

Dziewczyny starające się o zafasolkowanie - życzę powodzonka :tak:
 
nina - jak tam minal pierszy tydzien szkolenia na bizneswoman?

pawimi właśnie dzisiaj zakonczylismy szkolenie i powiem Ci, że zal mi było stamtąd wychodzić poznałam super ludzi wymienilismy sie kontaktami mam juz potencjalnych klientów, dobrze zrobił mi ten tydzień w końcu wśród ludzi :tak: jak ja tego potrzebowałam:-D
z dziewczynami ze szkolenia planujemy juz spotkanie :-D:-):-)
 
jestem,zyje,czuje sie ok fizycznie..oznak porodu zblizajacego sie brak...psychicznie troche gorzej niz fizycznie..gdyz juz dzis 3listopadowki sie rozpakowaly i to z terminem duzo pozniejszym niz moj...ogolnie tempo jest dosc szybko i jak tak dalej pojdzie do polowy listopada wszystkie urodza...

Kochana jeszcze masz trzy dni do terminu wg suwaczka a może Ty taka mega terminowa bedziesz .. No Gucio wychodz już :-D
 
Sofik, super że Fi już pomyka - szybko strasznie - czy mi się wydaje? Wrzuciłabyś jakieś jego zdjęcia w akcji :-)

Ja wrzucam Gucia ze chrztu - tak jak obiecałam ;-)
 

Załączniki

  • DSC03070.jpg
    DSC03070.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC03053.jpg
    DSC03053.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 31
  • z10025.jpg
    z10025.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 29
  • z20021.jpg
    z20021.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 32
  • z20030.jpg
    z20030.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 31
  • z20061.jpg
    z20061.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 28
nina - no to super ze zakoczylas ta zylke prowadzenia interesu i spotkan z ludzmi, to jest wlasnie to bez czego sobie zycia nie wyobrazam, dzieci kocham ale musze robic cos ponad spedzanie zycia z nimi.

monika - sliczne foteczki, twoj maluch boski jest ;-)

eve - zgadzam sie ze czas zapierd....niesamowicie szybko, gratki dla malusiej na 8 miesiecy!!! juz tylko kwestia czasu az mala bedzie biegac!
ania - a jak twoje samopoczucie?
 
pawimi - a dobrze się czuje jutro mam wizyte może się dowiem co tam siedzi:tak:
To ja dam foty swoje chrzcinowe z 20 go września
 

Załączniki

  • DSC_3010.jpg
    DSC_3010.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC_3004.jpg
    DSC_3004.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC_3018.jpg
    DSC_3018.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC_3024.jpg
    DSC_3024.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC_3050.jpg
    DSC_3050.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC_3071.jpg
    DSC_3071.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Do góry