reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

tak jest, juz wrzucam na tytulowa strone :)))) ha ha, maz mi sie wlasnie spytal skad ja mam kolezaniki w irlandii :))))))))))))))))))))) ot ciekawski ha ha
 
reklama
mamy dzisiaj pierogi na obiad, nie chce mi sie nic robic to gotowca zapodam rodzince, chyba w tej pidzamie bo dalej nic nie robie tylko siedze i glupotki ogladam na laptopie :)))
 
ja jestem na Nk tez , wyslam Pawimi zaproszenie, reszty nie znam:rofl2:

Pawiki dawaj foto w pizdzamie:-D

Przesyłam Ci sliczne promyczki slonka bo u nas jest pieknie...

Oj znam znam Was kochane ale nie kojarze z buzi:cool: jak tam tyle osob na nk skad mam wiedziec ze to wy:-D
Kochana mnie masz juz dawno..Malgorzatka jestem hihi
mamy dzisiaj pierogi na obiad, nie chce mi sie nic robic to gotowca zapodam rodzince, chyba w tej pidzamie bo dalej nic nie robie tylko siedze i glupotki ogladam na laptopie :)))

Pieeeeerogi mniam.!!!
 
a mniam, mam gotowe w kilku smakach....jest taka polska firma u nas ktora robi swietne pierogi i od czasu do czasu sobie je kupujemy, mam wlasnie z zamrazalce i w sytuacjach takich jak dzis ze nie mam ochoty na nic to wlasnie podgrzewam i serwuje :))
 
Witam koleżanki :-)
Ja dziś znów sama z dzieciakim mój Hubby wyjątkowo pracuje, bo odrabia urlop, za to już 9 lecimy razem na 3 tyg do PL :-):-):-)
Pawimi śmiać mi się chciało, bo ze wszystkich zdjęć moich na NK a mam ich 60, skomentowałaś akurat takie na którym jest wózek!!! :-D:rofl2::-D
tylko takie ci sie podobają?? :-p
a potrafisz rozpoznać co to za wózek?

Gastone a Ciebie znalazłam po tych oczach cudnych jak u Twojego małego :-)

Moja córcia jeszcze śpi, a synek już mnie męczy od rana wycinaniem rybek
 
Pawimi - mój tez pytał skąd mam znajoma w USa jak posciel przyszła he he :).. Irlandia już go nie dziwi, bo wie że pisze na forum . Zresztą z dziewczynami z Wawy z września się spotykamy bardzo czesto
 
monia nie , nie :)))) to nie tak, akurat ta fotka mi sie bardzo podoba bo tak fajnie naturalnie z mezulkiem wyglacie. Masz przeslicznego synka!!! Wogole piekna kobietka z ciebie :)))) Powiem ze czuje sie stara przy was, wszystkie jestescie sporo mlodsze ode mnie.....ot zycie...Wozek to chyba pegus jest ale nie jestem pewna bo nie widac go z boku tylko tak z samego frontu i jeszcze maly w nim siedzi.
 
reklama
no ale jakby nie było, fotka z wózeczkiem przypadła ci najbardziej do gustu, może jakoś podświadomie :-)
a "pegus" czyli jak dokładnie...?
 
Do góry