reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

szczesciara ze co? ze mam jedno dziecko czy ze nad jeziorkiem mieszkam? bo jesli to ze nad jeziorkiem to dwie szczesciary bo kasia tez ma domek nad jeziorkiem :))))
ja zaplacilam za te dodatkowe funkcje te pare groszy co tam chcieli zeby miec wiecej opcji ale i tak jest to dosc ubogie. Musze poszukac czego nowego.
 
reklama
witam i ja....dzis u na cieplutenko i slonecznie, chyba w koncu sezon deszczowy sie skonczyl i zawitalo lato ktore przeciez tu gdzie mieszkam jest zwykle dlugie i bardzo upalne. Gieoska ja widze ze ty juz prawie na polmetku jestes! No naprawde ten czas tak szybko leci ze cos strasznego! Olis dzis pierwszy dzien summer camp-w koncu, jonathan pojechal do ojca bo ma szkole letniz (kiedys w pierwszej klasie nawalil jeden semestr i musi nadrobic), wiec mam tylko jedno dziecko.
Kolka z bugaboo sie absolutnie nie scieraja, to sa moje orginalne, a wierz mi ze ten wozek przeszedl wszystko. Te wozki sa bezusterkowe. Kropka.
Tak, mieszkam nad jeziorem, jak sie dobrze wychyle z okna swojego pokoju sniadaniowego przy kuchni to widze jezioro. Minutka, dwie na nogach.Mowilam kiedys ze mieszkam w okolicy jak polskie mazury :))
Tak juz u mnie polmetek wiec juz z gorki strasznie czas leci:-)
Mnie tez msz kochana juz zapomnialas ?:crazy:
nie mam Cie w znajomych sprawdzalam ale juz zaproszenie wyslalam:-)

szczesciara ze co? ze mam jedno dziecko czy ze nad jeziorkiem mieszkam? bo jesli to ze nad jeziorkiem to dwie szczesciary bo kasia tez ma domek nad jeziorkiem :))))
ja zaplacilam za te dodatkowe funkcje te pare groszy co tam chcieli zeby miec wiecej opcji ale i tak jest to dosc ubogie. Musze poszukac czego nowego.
Czyli mamy rozumiec ze sie przeprowadzac bedziesz nad wieksze jezioro??;-)
 
gie-oska ja nie nie dostałam :no:
Logowanie do nasza-klasa.pl

U nas pogoda super
Wczoraj cały dzien poza domem, M zosawił mi auto i pojechał na rowerze do pracy, alw wrócił ledwo żywy i dziś już nie był chętny do takiej jazdy, ale zawiozłam go i mam autko, pozniej jedziemy do kolezanki :-)

nie chce mi sie nic gotowac :sorry:
 
gie-oska ja nie nie dostałam :no:
Logowanie do nasza-klasa.pl

U nas pogoda super
Wczoraj cały dzien poza domem, M zosawił mi auto i pojechał na rowerze do pracy, alw wrócił ledwo żywy i dziś już nie był chętny do takiej jazdy, ale zawiozłam go i mam autko, pozniej jedziemy do kolezanki :-)

nie chce mi sie nic gotowac :sorry:

juz wyslalam do Ciebie:-)myslalam ze rano wyslalam wiec chyba zaraz sprawdze do kogo wyslalam zaproszenie hehe
 
haaa i trafilam z zaproszeniami na nk:-)
trafilas w dziesiatke ja to do nikogo nie wyslalam bo macie tylu znajomych z kazdej strony swiata ze ciezko mi sie polapac kto jest kto :zawstydzona/y:
zazdroszcze wam dziewczyny pogody u nas zimno i leje moj maly chodzi w kurteczce takiej dosc cieplej :-( pogoda jest taka ...... lepiej nie bende pisac :sorry:
i po co kupowac nowe wozki jak i tak musze jezdzic samochodem bo o spacerze to nie ma mowy :no::no::no::no:
 
Tak juz u mnie polmetek wiec juz z gorki strasznie czas leci:-)



Czyli mamy rozumiec ze sie przeprowadzac bedziesz nad wieksze jezioro??;-)
ha ha ha:-):-) nie szukam wiekszego jeziora tylko nowego programu do edytowania fotek:-D:-D

czesc dziewczyny, zaraz sie zbieram bo ide na lunch z kolezanka po fachu:cool: musze sie wyszykowac bo pozniej pojdzie i powie w firmie ze ta po trzecim dziecku to sie juz calkiem zaniedbala!
monia a jak dalego ma twoj maz do pracy ze mogl sobie tak rowerkiem jechac?? moj jakby chcial to by chyba tydzien w jedna strone jechal:szok:
 
reklama
no to dupa, juz nie jade - wlasnie napisala do mnie ze ma jakies sensacje zoladkowe i fatalnie sie czuje co oczywiscie wyklucza lunch....a szkoda bo mamy troche wiesci do wymiany i musza poczekac do przyszlego tygodnia! No cholera dzien mi rozwalila bo mialam juz wszystko zaplanowane i poukladane hihi i ....co ja teraz bede robic???? musze chyba na zakupy jechac ha ha ha...tak a propos to dzis moje torby maja przyjsc - te wszystkie trzy ktore zamawialam przed weekendem. Sama jestem ciekawa to co za cuda wynalazlam. No nic, ide na spacer w takim razie. Wiecie co, cieszylam sie ze mam lato wolne i posiedze sobie luzacko w domciu ale chyba wole pracowac. Jak sie tak siedzi bez sensu to zycie ucieka bezproduktywnie a pracujac przynajmniej ma sie poczucie ze robi sie cos pozytecznego. Podziwiam wszystkie mamy "pracujace" wylacznie w domach i zajmujace sie dziecmi!!! Naprawde, dla mnie to wielka umiejetnosc, ja tego nie potrafie robic i nie nadaje sie kompletnie do tej roli.
 
Ostatnia edycja:
Do góry