reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
witam sie wieczorkiem...

Dzis piatek m nie idzie jutro do pracy wiec mam troche czasu...

Nie pisalam nic bo malo czasu ...

Maly juz jest taki duzy, wiecej aktywny i zywy w dzien wiec troche czasu trzeba mu posieci do tego coreczka daje popalic...

Musze Wam powiedziec ze juz do buzza przyzwyczailam i nie denerwuje mnie...

Beakta Wozek fajny :tak:

fajnie cos do Was skrobnac....
 
MALY duzy powiadasz..ha ha olbrzym jest!!! Moja droga miesiac to piekny wiek! u nas dzis upaaaal prawie trzy dychy. Super jest! Bylam dzis z tata na zakupach, teraz sobie grilujemy i piwko popijamy :) Ja sobie grzebie w kompie i musze dokupic malemu pieluch, sa takie z organicznego bambusa to sprobuje te :))
 
Pawimi oj piekny , to prawda kiedy maly zaczyna zwracac na ciebie uwage ...

Wazy juz 4320g a jak wychodizlam ze szpitala 2650g, wiec juz sporo przytyl na melczku mamusi. do tego ma juz 3 cm wiecej... wyrasta z pierwszych ubranek i juz ma papmpersy numer 2 :)

fajnie ze u Was taka pogoda u nas pogoda do d*** zimno z 10 stopni i do tego deszcze pada nic nie da sie w ogrodzie zrobic, a mam roze i inne kwiaty do posadzenia...

tata u mnie jeszcze jest wiec mi pomaga...ale 25 maja jzu wraca wtedy sie znacznie sajgon... mi sie do pl niechce jak na razie jechac.

Co to za pieluchy ??
 
mnie sie nie podoba :sorry:
moja droga my uzywamy materialowych hybrydowych pieluch ktore wygladaja i uzywaja sie jak pampki tylko trzeba je prac :) Raz na trzy dni wrzucam do pralki ja albo nianka i gotowe
bumGenius - Cotton Babies Cloth Diaper Store

Pawimi a ile posiadasz taih pieluszek jesli moge wiedziec? No wiesz czy to jest faktycznie oplacalny interes.Bo cena za 12 sztuk jest kmmm troche duza a przeciez 12 to za malo chyba nie?
Uzywasz ich od poczatku ?Jelsi tak to na poczatku -ralka chodzila na okraglo?
 
ja mam w sumie 30 i pralka na okraglo nie chodzi...pierzemy tak co trzeci dzien srednio, mamy zreszta dwie pralnie wiec do pieluch uzywamy tej "goscinnej" w najnizszym poziomie. Nigdy nie patrzylam na to z punktu oplacalnosci bo wydaje mi sie ze dobre materialowe pieluchy sa dosc drogie no i dochodza ekologiczne proszki ktore tez nie sa tanie, suszarka pozera duzo pradu,gazu itd....ale uzywamy ich od poczatku ze wzgledow zdrowotnych i ideologicznych mozna to nazwac. Na noc czesto uzywamy brazowych niechlorowanych jednorazowek z firmy seventh generation bez zelow i innych zbednych chemikalii a w dzien wylacznie tych. Kwestia wprawy, organizacji i przyzwyczajenia i nie ma praktycznie zadnej roznicy jesli chodzi o wychode pomiedzy tymi i jednorazowkami a o ile zdrowiej dla dziecka!
 
no coz u ns takich wynalazkow nie ma.Pozostaja nam pamersy.Zreszta juz sobie wyobrazam jak irole dowalaja cene tych pieluch jak na wszystko.U was kosztuja dosyc duzo a juz sobie wyobraam ile kosztowaly by tu.
 
mysle ze po prostu nie szukalas bo nawet w polsce sa, od lat dziewczyny uzywaja, sciagaja z innych czesci europy i usa, nawet forum na gazecie jest poswiecone tematowi pieluch wielorazowych :) i sklepy w duzych miastach w pl z tymi pieluszkami.
 
reklama
hej laseczki!!

Pawimi a te pieluchy wielokrotnego uzycia nie przemakaja jak dziecko do nich nasika??I kiedy Twoj tato wraca do Polski??

Babeczki a ja mam dylemat bo bardzo mi sie podoba buzz ale ostatno w promocji zrobili jane slalom pro ktory tez jest ok tylko tam ta budka w gondoli jest taka olbrzymia ale za to ma dno regulowane..i nie wiem na ktory sie zdecydowac??Pomozcie...aha buzz z gondola kosztuje ponad 2tys a jane z gondola 1500 nie wiem czemu za buzza jest taka wygurowana cena??

Pawimi Ty uzywasz jeszcze swojego buzza??przyszly te czesci co zamowilas??
 
Do góry