reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Święta i po świętach i całe szczęście bo tylko tyłek rośnie :)

aine - ja tez polecam maclarena , kupiłam go równo tydzień temu i jestem mega zadowolona
 
reklama
cześć maniaczki wózkowe:-D
słuchajcie, jesli chodzi o pierwszy wózek, to zabijcie mnie, ale firmy nie pamiętam....stoi sobie teraz w Polsce gdzies w piwnicy i się kurzy...A potem kupiliśmy X-lander . zaspokoiłam ciekawość?:D

i dzięki serdeczne Wam wszystkim za rady:) takie fora się jednak przydają;)

http://www.gagu.pl/1,398,12662,wózki_wielofunkcyjne,X-Lander_Wózek_wielofunkcyjny.html a to jest nasz aktualny wózek:)jak mowilam-za duży, za ciężki, pompowane koła na resorach-raczej na wyprawy po górach niż spacery, hihih.
 
Ostatnia edycja:
Gosiu, maksymalnie stówę:) a już chyba wiem, jaki kupimy:) nasza Krycha;) mi wkleiła link do fajnego wózeczka, ale jednak nie będę czekać do wylotu do PL(tam on jest dostępny)-zdecydowalam się na Maclarena:) jak kupię, to wkleję foto. dzięki dziewuszki!!!
 
Gosiu, maksymalnie stówę:) a już chyba wiem, jaki kupimy:) nasza Krycha;) mi wkleiła link do fajnego wózeczka, ale jednak nie będę czekać do wylotu do PL(tam on jest dostępny)-zdecydowalam się na Maclarena:) jak kupię, to wkleję foto. dzięki dziewuszki!!!

szybka decyzja:-D ale na maclarena to chyba ci stowka nie starczy?:confused2:
 
wystarczy;-) w mothercare są przecenione i kosztują dokładnie 109 jurków:) no w sumie masz rację, stówka nie wystarczy:-D
 
No mothercare ma fajne przecenki....a ja wlasnie juz wiem ze jak bede zmieniac wozek to wlasnie cos w stylu zappa tylko z rozkladanym oparciem....szkoda ze zapp sei nie rozklada...
 
Pawimi - obiecana moja furka :)
 

Załączniki

  • P1000815.JPG
    P1000815.JPG
    40,9 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry