reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Pawimi - paczki nie dostałam jeszcze pewnie dojdzie po świętach:tak:
Wózio też cykne po świętach , bo jutro rano jedziemy już do teściów i spakowany już jest do auta . Ale ogólnie super się nim jeździ jest lekki , mimo że to parasolka to ma dobra amortyzacje i ma wszystko co wózek miec powinien.
 
reklama
Witajcie kochane :*

Z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych chcemy wam złożyć najserdeczniejsze życzenia:



Z świątecznego korzystamy zwyczaju,
By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju
I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością
By święta napełniły Wam duszę radością!
By Wielkanoc była jak bajka,
a na stole nie zabrakło smacznego jajka!
Życzymy samych tęczowych pisanek,
i Mokrego Dyngusa cały ranek

 
Witam krociotko i zycze Wesooooolych Swiat.Bez wierszykow kochane ale od serca. Wesolego Alleluja! No i wracam do stolu ihi
 
Witam babeczki:) podobno u Was można dostać dobrą radę gratis:-D chodzi mi o wózeczek. Do tej pory używalam solidnego, ale ciężkiego i mało poręcznego X-landera X1; chcemy kupić jakąs w miarę tanią, a dobrą spacerówkę, tzw. parasolkę. Lekką, poręczną...Pomóżcie wybrać, tyle tego jest...:) Aha, córcia ma 1,5 roczku.
 
Ostatnia edycja:
hej kochane babeczki!!

Pawimi Ty jestes moj dobry duszek taki:-)bylam w piatek u lekarza i moj"mis"tak naswala bobaska lekarka ma 2,5cm i pomachal mi raczka i wszystko jest super...bardzo sie ciesze...w swieta powiedzielismy rodzinie i wszyscy bardzo sie cieszyli:-) nie odezwalam sie od razu bo m zabronil mi wchodzic na forum bo za duzo jakis negatywnych rzeczy czytam na nim...


juz powoli przekonuje m do buzza i zawsze jak widze buzza i idziemy razem to mu go pokazuje ale jemu sie on nie podoba...chodz jak ostatnio spytalam sie czy kupimy buzza to powiedzial ze napewno nie teraz i najwczesniej po porodzie czyli ja z tego wywnioskowalam ze sie zgodzil hehe:-)ja mu mowie ze nie po porodzie ze chociaz 2dni przed porodem aby zdazyl dojsc hehe:-)

Pawimi a Twoj tato juz na stale do polski wraca??ale ma chyba zielona karte wiec moze Cie odwiedzac albo Ty sie w koncu do Polski wybierzesz:-)

Jesczta dziewczyn jak swieta minely??buziaki:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Witam po swietach.Troche zalatana jestem wiec tylko na chwilke wpadlam.
Gie-oska fanjnie ze twoje malenstwo w porzadku.
Aine witaj kolezanko hih jak juz mowilam damy ci oczywiscie rade gratis.Dziewczynki wlasnie teraz sa na etapie rozmow o parasolkach.ale dyskutuja o maclarenach wiec one udziel ci rady.Ja zakupilam jane energy i jestem naprawde zadowolona.Ma jeden minus tylko_On jest dosyc wysoki wiec p-o zlozeniu jest dlugi.Ale ogoolnie wozekkupilam dokladnie w zeszlym roku i jestem z niego mega zdowolona.Chialam na poczatku maclarena ale jakos mi sie nie za bardzo podobaja, ale wiem oczywiscie ze wozki sa niezniszczalne.
Co prawda dawalam juz zdjecie jane energy ale dla ciebie specjalnie prosze bardzo.
 

Załączniki

  • P1000937.JPG
    P1000937.JPG
    63 KB · Wyświetleń: 29
  • P1000947.jpg
    P1000947.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 24
  • P1000942.jpg
    P1000942.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
dzięki gastone, wózek wygląda ciekawie.
tylko wiesz co, my już mieliśmy 2 wózki, cholernie wybuliliśmy na nie, a z obu jesteśmy średnio zadowoleni.Podejrzewam, ze ten jane energy też słono kosztuje...A ja bym chciała cos naprawdę w dobrej cenie, ale żeby był też jakościowo ok-echh chyba mam za duże wymagania:-D No ale po prostu szkoda mi po raz trzeci bulić kasę.
 
aine a mozesz napisac jakie wozeczki mialas??bo jako maniaczka wozkowa bardzo mnie to interesuje:-)moga byc linki lub nazwy:-)
 
reklama
czesc laski....jak tam u was po swietach? u nas malo tych swiat bo tylko w niedziele...nawet niewiadomo kiedy zlecialo...Aine witam na naszym plotkarskim watku dla maniaczek wozkowych :) Rowniez polecam Ci niezniszczalnego maclarena, ktoregos z tanszych mniej wypasionych wersji, badz silver cross dazzle....z ktorego ja jestem bardzo zadowolona chociaz to bardzo kontrowersyjny wozeczek. Jest tez SC Pop ktory ma rewelacyjne recenzje. No i jasne ...chwal sie wozkami...sluchamy :)
 
Do góry