reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Sofik spokojnie, moze da sie wziac fotelik za jakas oplata? albo zaplacic za gondole dodatkowo, spokojnie dowiedz sie co i jak

Ta aukcja z allegro super zrobiona, ciekawe za ile pojdzie ten zestaw

Ostatnio M chcial wyrzucic opakowanie po folii, a ja na to ze nie bo ja bede sprzedawac wszystko razem i chce miec opakowanie bo to lepiej wyglada :-)

Ja juz za miesiac moze bede uzywac wozeczka, jejku nie wyobrazam sobie jak to bedzie
 
reklama
czesc laseczki....co tam slychac? widze klopoty jakies....hmm ciekawe z ta gdondola bo ja bez problemu lecialam ale to bylo 16 lat temu :))))) a kiedy lecicie? bo jak latem to moze tylko spaceroweczke wez, ja malego wozilam tak gdzies w maju po raz pierwszy a mial 4 miechy wtedy...
kasia - moj hamulec i kolka sie nie blokuja, cos musi byc felernego...ja bym absolutnie reklamowala, przeciez to jakas tania parasolka za 200 zlotych.
 
witajcie babeczki!a ja sie zdolowalam z rana bo przeczytalam na watku listopad 2009(czyli moj miesiac porodu) ze dziewczyna stracila swoje dziecko w 9tyg ciazy a ja wlasnie jestem w 9tyg i w piatek mam wizyte i juz sie bardzo boje czy wszystko jest ok!!Aha ta dziewczyna tez miala plamienie i nawet byla w szpitalu potem lezala i stracila dziecko...ja nie lezalam w szpitalu i pracuje i strasznie sie boje tego piatku!!

Sofik fotelik mozesz wizasc za doplata,my jak z Maja lecielismy to bralismy wozio z fotelikiem:-)
 
Ja lecialam imialam fotelik na stelazu i nikt nie narzekale wozeknie sklada sie w calosci.Poza tym gondole mozesz wzasc za dodatkowa oplata.
 
matko kochana jakze tu pustkami powialo :) widze ze sloneczna wiosna wywiala wszystkich, ja zapracowana - przed latem musze jak najwiecej zrobic poniewaz w goraca pogode nie zamierzam pracowac zbytnio ...teraz jest the best czas na harowanie :) Gie-oska - prosze przestac zamartwiac sie na zapas bo szkodzisz sobie nerwami i swojemu dzieciatku ktore jest w calosci i zdrowe i swietnie sie rozwija i czeka zeby zobaczyc swoja mamusie za kilka miesiaczkow. Powiedz mu/jej ze ciotka sprawdzala i wszystko jest OK:)))))
 
Pawimi Ty to jestes kochana zawsze umiesz pocieszyc!!dziekuje:-)

Faktycznie pustki na forum to pewnie przez piekna pogode:-)a mnie znowu buzz mijal w poniedzialek widac to przeznaczenie:-)
 
jaaasne przez piekna pogode hih No tak u Ciebie we Wroclawiu pieknie i cieplo a u nas w Ennis zimno i deszczowo .chociaz dzissloneczko wyjrzalo ale nie moge sobiepozwolic na toby zalozyc krotki rekawek.U nas wiosna przyszla szybko ale temperatura wciaz taka sama.Ale w sumie nie narzekam boszybkie i nagle skoki tepertur nie sa zdrowe.Jeszcze dwa tygodnie temu snieg i plucha a dzis 27 stopni.Nie dziwie sie ze chorobska w Pl wciaz atakuja.
No i dziewczynki ja chcialam was pozegnac na jakis czas bojutrmoi rodzice przylatuja wiec wiadomo musze sie nimi troche zajac a nie siedziec przed kompem.Zycze wam wszystkim Wesolych i :pogodych Swiat i macznego jaja! buziaki!
 
Ostatnia edycja:
no to szkoda gastone ale jasne ze rozumiemy!!! Moj tatus wyjezdza za kilka tygodni to tez teraz z nim wiecej czasu spedzam, jezdzimy razem na zakupki, zalatwiac rozne sprawy...szkoda mi ze leci zwlaszcza po tylu latach no ale coz....
gieoska - zdawaj tu zaraz relacje z wizyty u lekarza no i kasia??? jak tam twoj dazzle, wymienilas? reklamowalas go?
 
reklama
no to super ania! zrob jakas fotke i wklej to sobie bedziemy podziwiac! Mam pytanko nie na temat....dostalas moze juz paczuszke? Tak pytam profilaktycznie bo sadze ze zaraz sama dasz mi znac...:)))) Kupilas juz naklejki ze zwierzatkami?
 
Do góry