reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Kasia + tam jest taki bolec który widoczynie nie odskakuje spowrotem , tak jest w większości wuzków .Mój mąż rozkręcił mój kiedyś i patrzyłam mniej więcej jak to działa . Ale ja bym odesłała albo spytała o jakiś serwis wkońcu wózek kosztuje a gwarancje pewno tez ma . Bo szkoda żeby potem się coś działo

Pawimi - fajnie Twój syn w tym foteliku wyglada :-D;-). Ale ważne że jest bezpieczny:tak:
 
reklama
Beatka ja szukam buzza ale dopiero w pazdzierniku najwczesniej:-)i nowy model z dwoma siedziskami:-)

a skoda , szkoda bo to siedzisko jak dla mnie jest o wiele wiel lepsze niz te nowe (ja posiadam to siedzisko)a zeby zmnieszyc powierzchnie siedziska bo jest naprawde duze, tomozna kupic wkladke.;-) doobra cena wozka, za wszystko, fat ze uzyway ale wyglada piknie!
 
gastone wiem ze wieksze siedzisko ma ten starszy model ale ja sie w czarnym kolorze nie gustuje:p poza tym czasami na ebayu angielskim sprzedaja same siedziska od buzza tego starego wiec moze sie pokusze kiedys o takie..narazie marzy mi sie nowy buzz:-)
 
czesc

nie mam czasu na nic, wogole mam dylemat bo wlansie sie dowiedziam ze buzzza z gondola nie moge zabrac do PL samolotem bo wozek musi byc sklaldany w calosci a buzzz i godnoal nie da sie tylko osobno...

:-(zalamka
 
Sofik a kto Ci powiedzial ze nie mozesz wziasc gondoli??bo ja jak latalam to widzialam duzo mam z dziecmi wlasnie w gondolach a jak inaczej masz dziecko przewiezc jak masz tylko gleboki wozek?? Kiedy sie wybierasz do Polski??
 
Sofik a kto Ci powiedzial ze nie mozesz wziasc gondoli??bo ja jak latalam to widzialam duzo mam z dziecmi wlasnie w gondolach a jak inaczej masz dziecko przewiezc jak masz tylko gleboki wozek?? Kiedy sie wybierasz do Polski??

moge wzsiac wozek i gondole ale quinny nien skalda sie w calosci tlyko skladasz spacerówke i gondola musi byc odpieta :-( o to mi chodzi...
i wkurzylam sie ze fotelika nie wolno a to wazne dfla mnei bylo :baffled: bo bym malego niosla w foeliku... wrrrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
Sofik - a na długo przylatujesz ? Fotelika też nie wolno .. bo kurde właśnie ci miałam napisac żebyś gondole wysłała jakąś pocztą a wzieła sam stelaż i fotelik .. Jak dla mnie głupota do kwadratu.współczuje
 
Do góry