reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Hej dziewczynki nocka była jak najbardziej udana, dawno nie czułam się taka zrelaksowana! I w końcu odpoczęłam sobie psychicznie:-) A tak poza tym to kurde mam wielgaśny problem i chodzę taka jakaś nietaka nie wiem co się dzieje... tzn wiem ale nie powiem :-p
 
jakoś trzeba sobie radzić, trzymam kciuki za ciebie. Jam się zbieram do otworzenia i moze kiedyś cos sie uda . Trzeba coś robić żeby mieć kase za siedzenie w domu nikt nam nie zapłaci ;-)
 
Hej dziewczynki nocka była jak najbardziej udana, dawno nie czułam się taka zrelaksowana! I w końcu odpoczęłam sobie psychicznie:-) A tak poza tym to kurde mam wielgaśny problem i chodzę taka jakaś nietaka nie wiem co się dzieje... tzn wiem ale nie powiem :-p
powiesz ,powiesz:cool:
Gastone moze taki prezent :-D Trening z Pudzianem Prezenty, Pomysł na Prezent - Wyszukiwarka Prezentów ZnajdzPrezent.pl no ale to w PL nie u nas niestety chcociaz za odpowiednia oplata pewnie by i do Ennis przyjechal hahaha

Albo sama cos wyszukaj :) Prezenty, Pomysł na Prezent Dla Niego- Wyszukiwarka Prezentów ZnajdzPrezent.pl
Dzieki Beata.Chyba juz wiem co mu kupie,zobacze w\poniedzialek w
Ennis co maja.:cool:
 
no własnie a propo prezentów, strasznie trudno kupić cos fajnego dla faceta:tak:
ja mam dla mojego prezent praktyczny - jeansy bo przytył 20 kg i nic sie nie może zmieścić hi hi
 
reklama
Do góry