reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Hej dziewczyny!!!
pawimi jakie tu zmiany zaszły czytam i czytam i czytam.... tyle nowych mamusiek szok a ja nie w temacie zupełnie...

nie takie nowe hihihihhi:-p:-p:-D
witaj nina - czytam że jakiś biznes rozkręcasz gratuluję i podziwiam jak kminie nad swoim ale na razie to tylko plany, bo mój Miś jest jeszcze za mały, ale jak skończy roczek, kto wie:-D


zadna nie zglosila weto to mojego moderowania? lubicie mnie? :-)

to chyba nie jest kwestia lubienia, po prostu sie do tego idealnie nadajesz:tak:
to jak w polityce, trza być kompetentnym - nikoniecznie lubianym buhahahaha
ja osobiście lubię, nawet baaaardzo:-D


Ten horror ? Dobry film:tak:

aniam, doszliśmy do czwartego morderstwa i posneliśmy hehe
a Brad Pitt jaki jeszcze młody wrrrrrrrr
obecnie również moje dwa Brzydale śpią:shocked2::szok:
 
reklama
to chyba nie jest kwestia lubienia, po prostu sie do tego idealnie nadajesz:tak:
to jak w polityce, trza być kompetentnym - nikoniecznie lubianym buhahahaha
ja osobiście lubię, nawet baaaardzo:-D



aniam, doszliśmy do czwartego morderstwa i posneliśmy hehe
a Brad Pitt jaki jeszcze młody wrrrrrrrr
obecnie również moje dwa Brzydale śpią:shocked2::szok:

Ale trzeba być psycholem żeby wymyśleć taki film:-D

pawimi - no właśnie TY się do tego nadajesz , już po tym wykrytym trollu to widac;-)
 
gastone, a mężek uprawia jakiś sport, słucha konkretnej muzyki???
ostatecznie - czegoś mu brakuje z garderoby;-):-p
Sportu nie uprawia,muzyka na i poda sciaga odrazu na topie jest..
I ja .....:-)
Gastone a moze nowy tel , porfel , jakis wizytownik ladny, hm..golarka moze ?
Portfel ma nowiusienki,golarke najnowszej generacji,telefon nowiusienki :-D:-D:-D wizytownikow nie uzywa:-D:-D
gastone ja mojemu mężowi kupiłam kiedyś lustro i zrobiłam okładkę Timesa z tego z napisem "man of the year"
dobree :-D:-D:-D:-D
Pewnie gdyby ktoras miala jakies "ale" to by zglosila. A skoro cisza to wyglada ze wszystkie sa jak najbardziej "za"...:tak:
Pawimi ale sie wszytskie cie bie boja :-D:-D:-D,zadna sie poprostunie przyzna :-D:-D:-D
Witam sie ja....jaki tu dzis spokoj ! W porownaniu z tym co sie tu dzialo w ostatnich dniach to normalnie w szoku jestem, albo to....cisza przed burza ;-)

Noo az za duzo czytania niemialam,przynajmniej wiem co sie dzieje.
a ja mialam klecic ciacho na pierniki i sie okazalo ze mam tylko miod i przprawe do peirnikow :laugh2: czekam na zakupy.
 
Widzę dzisiaj cisza tutaj zapadła, witam wszystkie miłe panie w sobotnie popołudnie :-), obiad u babci kluski ziemniaczane z kapusta pycha więc jedna rzecz z głowy, ja od rana mam latanie z mopem , kończ porządki świąteczne , jeszcze muszę w bombkach sznurki poprzedziewać i można ubierać drzewko.:-)
 
witam i ja wszystkie mamusie!!!:-)
i u nas dzień porządków, okna myłam dzisiaj i sprzatałam gruntownie na święta a i z mopem latanie tez było!
a choinke ubieramy po niedzieli pojedziemy kupić jakieś ładne drzewko, kupiłam plastikowe bombki bo coś czuje że moje dziecko bedzie nimi bardzo zainteresowane już teraz sie do nich pali:tak:

sikornik interes 1 grudnia otwieraliśmy komis samochodowy (gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam:-D:-D:-D), gdyby mnie znajomi nie namówili to tez bym sie nie zdecydowała no i dotacja z urzedu pracy była więc można działać:tak:
 
Ostatnia edycja:
wiesz tez zastanawiałam sie nad otworzeniem interesu ale sie obawiam, bardzo dziekna jesteś to trzeba przyznać
Co do świat i drzewka to mamy sztuczne i tez po niedzieli jakoś będę ubierała , ja w tym roku mam bombki z masy solnej tez ze względu na młodego bo strasznie mobilny mi sie robi
 
reklama
ja tez się boje jeszcze teraz bo dopiero startujemy nie wiem jak to wszystko wypali, jednak mam 3 pomocników (męża i 2 kolegów) no i wolę coś robic i mieć troszkę swojej kasy niz siedzieć w domu i nie mieć nic:tak:
 
Do góry