reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

wiesz sikora on by tam nie chodził codziennie bo ja mam prace na 2 zmiany ale idę na wychowawczy wiec pewnie nie uda się tego zrealizować, bo zamierzam siedzieć na nim 2 lata i starać się o następne. :-)

kiya dobry plan, ja tez chciałam na wychowawczym 2 lata siedzieć ale wyszło jak wyszło i juz nie siedzę:tak: a drugie dzieciatko gto już bym chciała ale na razie nie mogę:-( a tak kocham dzieciaczki takie malutkie:-D
 
reklama
kiya ja tez jestem na wychowawczym do końca sierpnia 2010:tak:
ja myslałam że Ty już jesteś na wych.:eek:
bo Oskar przeciez starszy niz mój Gnom

jeśli pójde na staż do liceum bądź gim. od września to tez oddam Młodego do takiego Klubiku na godziny, bo 5 godz. dziennie mnie nie będzie max., poza tym Radek różnie pracuje czyli Młody będzie ok. 3 dni w takim miejscu:-)

choć skoro to tylko 3 dni to bardziej skłaniam sie przy opiekunce chyba że mój PLAN wypali to wtedy będzie cały czas pod moja opieką:-D:-D:-D
i to by była najlepsza opcja, więc mam motywacje...
 
fajowskie sa dzieciaczki mam nadzieję że plan wypali, :-) drugie tak za rok półtora chcę zacząć. Nie mogę się w sumie doczekać ale znowu mam stracha :zawstydzona/y:
 
Kiya ale prywatne tak?
orientowałaś sie ile kosztuję karnet na miesiąc, u as w Koszalinie tak to nazywają;-)
i biorą dzieci dopiero od 2,5 r.ż.

w Pile wiem że też coś takiego działa ale nie dla najmłodszych:no:

W warszawie z tego co wiem na godziny płaci się nie raz ok 7 zł ale to takie kluby gdsie tez jest jedzenie dla dzieci ale jak chcesz dopytam koleżankę dokładnie bo dawała córkę dwa razy w tygodniu może Ci się przyda :)
 
kiya nie bój się, wszystko będzie dobrze, jakoś myślę że ten zły czas dla Was sie już skończył:-):-):tak:

nina a dlaczego nie możesz mieć teraz dzidziusia ???

bardzo bym chciała mieć drugiego dzidziusia ale nie mogę teraz ze względu na mój biznes musze go trochę rozkręcić oczywiście jeśli zdażyłoby sie że zaszłabym w ciąże to będzę najszczęśliwasza na swiecie:-D aczkolwiek planuje drugie dziecko ale tak za rok półtora..
 
nina no to tak jak ja:-)
ja musze coś zdziałać zawodowo i zapewnić temu drugiemu dziecku takie same warunki jak Jonatanowi, czyli zarabiać 2 x tyle hehe:-D:-D:tak:


oki lecę ululać mojego R. do snu bo wstaje Biedak o 4.30 na dniówke do robo:confused2:


DOBREJ NOCKI mamusie
:*
 
reklama
Do góry