reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
hej nina, no i jak tam biznes? :-)

zadna nie zglosila weto to mojego moderowania? lubicie mnie? :-)

Lubimy lubimy:-):-):-)

Biznaes powoli reklama już jest tylko wizytówki odbiorę w przyszłym tyg, 3 samochody na razie stoja reszta niedługo... biuro prawie urządzone własnie wczoraj mi mąż i szwagier skręcali meble.... ten pierwszy miesiąc to taki organizacyjny bedzie.
 
Biznaes powoli reklama już jest tylko wizytówki odbiorę w przyszłym tyg, 3 samochody na razie stoja reszta niedługo... biuro prawie urządzone własnie wczoraj mi je mąż i szwagier skręcali... ten pierwszy miesiąc to taki organizacyjny bedzie.
eee no to juz widze kreci sie pelna para, koniecznie zrob fotki z biura ;-) jak juz wszsytko bedzie gotowe :-) no i zasiadz jak pani prezes na tronie :cool:
 
eee no to juz widze kreci sie pelna para, koniecznie zrob fotki z biura ;-) jak juz wszsytko bedzie gotowe :-) no i zasiadz jak pani prezes na tronie :cool:
ok dokupię jeszcze kilka pierdołków typu segregator, długopis itd i będzie biuro skończone a fotel ma fajny taki własnie prezesowski hi hi

no i czekam jeszcze na reklamy z gettin banku bo będziemy z nimi współpracować.
 
no oczywiście ze nikt ciebie tu nie lubi , buuuuahahahahaha
no tak myslalam wlasnie ;-) a po dzisiejszej akcji to juz nawet wiem ze mam potajemnych wielbicieli :-D:-D musze mezowi opowiedziec, bedzie sie nasmiewal ze mnie haha:-p

nina a kupilas ten wozeczek? czy czekasz na mikolaja? tzn raczej czy na ten dazzle sie zdecydowalas?
 
Ostatnia edycja:
Nie kupiłam czekam na mikołaja... ale jeśli juz to na pewno dazzle bo bardzo mi sie podoba, dostałm juz prostownicę do włosów którą chciałam nie wiem czy mikołaj da sie jeszcze na coś naciągnąć hi hi:-)
 
wiesz nina one teraz tak tanie sa ze mikolaj za przeproszeniem musialby byc glupi zeby nie dal sie namowic na taki prezent :-)
 
reklama
Do góry