reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

to mnie zatrudniasz:-)
no jasne, w pierwszym rzedzie, druga bedzie kiya i olka :-)

Hej babeczki
smile.gif
my dzis zakupy zaliczylismy,mały okropnie marudził w sklepie
frown.gif


ja zaczynam dekorowac po niedzieli juz sie nie moge doczekac:-)
zaraz was troszke doczytam:tak:
ja juz sie chwalilam ze skonczylismy, jeszcze tylko male detale i mozna swietowac.

Nooo a ja wam powiem ze dostalam zaproszenie do przyjaciol hehe od mamy&thomasa hahahah
Dziewczyny mam problem z moim chlopem,nie wiem coo mu kupic na gwiazdke..buuu on juz wszystko ma..Jakies pomysly???
moja droga ROZGE!!!! a tak wogole to :-D:-D:-D:-D wiesz za co?:-p

gastone, a mężek uprawia jakiś sport, słucha konkretnej muzyki???
ostatecznie - czegoś mu brakuje z garderoby;-):-p
taaaaa....ostatnio w jeden sport sie bawil intensywnie :-D
To ładne jaja ..:wściekła/y:



Ja przeczytałam kilkja postów i dla mnie jakoś się strasznie podlizywała do Pawimi ..
pawimi - może to gość i się zakochał w Tobie buuhhaahhhaaa
hehe, to samo prawie aniaslu napisala;-)
witaj silek ja jeszcze jestem :-)
jo tyz zem jest!
 
reklama
On juz sobie mysli ze jeszcze troche i sie dyskoteki zaczna ale stwierdzl ze nie ma lipy...ona na dyskoteke to on za nia haha:tak:...mowie wam, normalnie wypisz wymaluj ta komedia. Gdyby ktoras byla chetna to tytul "college road trip" a polski "wycieczka na studia" :-D Az normalnie kazalam mu dzisiaj oglaadac jak sie bedzie niedlugo zachowywal.

gastone ja mojemu mężowi kupiłam kiedyś lustro i zrobiłam okładkę Timesa z tego z napisem "man of the year"
A to dobre, naprawde...:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
On juz sobie mysli ze jeszcze troche i sie dyskoteki zaczna ale stwierdzl ze nie ma lipy...ona na dyskoteke to on za nia haha:tak:...mowie wam, normalnie wypisz wymaluj ta komedia. Gdyby ktoras byla chetna to tytul "college road trip" a polski "wycieczka na studia" :-D Az normalnie kazalam mu dzisiaj oglaadac jak sie bedzie niedlugo zachowywal.
hehe a on niby taki super swiety byl w jej wieku :-):-):-) a moze dlatego sie tak obawia hahaha
 
Hej dziewczyny!!!

pawimi jakie tu zmiany zaszły czytam i czytam i czytam.... tyle nowych mamusiek szok a ja nie w temacie zupełnie...

witam sie i jak z nowymi koleżankami.:-)
 
reklama
Do góry